buntu

Assalamualaikum. Malam je badan panas pastu Selsema sampai Tak boleh bernafas . Selesema sampai sakit perut bile bersin. Risau jgk. Angin mlm. Sy xde muntah² tp camtu pulak setiap mlm . Ad Sapa Sapa penah Alami x???. Apa patut Sy buat. #7w4d

2 Các câu trả lời

Kadang hormon Kita sis.. Masa kandungan saya 20 week dlm 1 bln tu saya sakit 5 ..6 kali menderita rasaye.. suami tido dgn sedap sekali tapi saya lgsg tx blh tido menahan sakit selsema semput batuk tx berhenti.. dlm 1 Hari tu berapakali salin kain kalo batuk mesti terkencing kadang dah tx blh control.. time yg sama sakit gusi.. bengkak terus Muka.. dugaan mengandung Kali n paling hebat saya terima.. yg saya amalkan madu gan bwg putih..rebus minum buat ubt .. alhamdullilah selepas tu .. apa2 sis refer ke klinik.. jgn dibiarkan ..

Thành viên VIP

Ramai juga ibu- ibu pregnant kena demam selsema. Macam anak bawah 2 tahun jugak, tiada ubat selsema dan batuk doktor kasi untuk ibu pregnant tau. Yang ada paracetamol tu aje. Jadi selain balm, ibu- ibu tengah batuk boleh mandi dengan cf bath ni tau. Mandian dari essential oil yang dikhaskan untuk demam, batuk dan selsema. Ibu pregnant boleh guna Baby newborn- dewasa pun boleh guna. https://wa.me/60142659754

Post reply image