13 Các câu trả lời

Better bawak pergi cepat sis.. Saya mcm sis jugak, susu dah makin kering.. Makan milkbooster pon tak jalan. Baby sy sebelum ni minum lactogen 1, semua ok je.. Pastu x sure kenapa dia jadi sembelit, kembung perut selalu... Bila buat research kat internet and tanya pada yang ada pengalaman, maybe baby sy dah x sesuai minum susu lactogen 1 tu, dah x serasi dgn dia jadi saya tukar ke dutch baby baru ok...

VIP Member

Anak saya pun minum susu similac lactose free and berak dia pun mcm tu, kembung apa semua tak de . Saya tanya nurse, tapi kata normal je. Jadi saya takde la tukar susu skrg anak dah masuk 7 bulan. Still pakai susu similac tu juga. Cuma najis dah berubah sikit sbb dah start makan.

Zat besi tinggi..sy pernah alami mcm tu..doktor suruh tukar susu..nk cadangkan pun x boleh sis sbb setiap baby berbeza..just try and error..sy cuba 3 4 jenama last skli yg sesuai masa tu dupro je

Smpi skrg bby minum similac lactose free tu. Dia da 5 bln.. Berak dia hijau x mcm biasa.. Sy pun x dpt nk describes mcm mne hijau agak cair.. Tp bby sihat.. X kembung x de pape... Tp risau jgkk

hijau lumut Kan. biasa Tu sis. sbb kandungan iron Yang terdapat Dalam susu. anak saya pun mcm tu. tapi okay je normal.. Yang taknoemal Kalau najis anak pucat, kelabu atau putih.

Sis try bagi susu frisolac step 1..frisolac bgus..tpi harga agak lebih mahal sedikit..

boleh jadi kandungat zat besi tinggi. so poopoo baby hitam. stop susu. try tukar brand lain

susu sy pun dh kering..kesian baby xde rezeki nk bf lama.. 5 bln jugak..

Tkot susu fm tu x sesuai dkt dia

VIP Member

try tukar brand susu lain sis .

Klau nk mnuman hrian .susu frisolac step 1 wrne biru..ank sye mnm susu tu la elok smpai skrg dri pantang smpai skrang

baby berapa umur?

Câu hỏi liên quan