23 Các câu trả lời

tahniah sis ❤️ positif tu inshaAllah. sy dulu pun mcmtu. awal2 saya mmg takde alahan apa apa cuma kerap kencing dgn kuat makan. lepas masuk kandungan 2 bulan makin teruk alahan saya 😂 selera makan takde, mual muntah. ni nak masuk 4 bulan. tapi kalau sis takde alahan dari awal sampai bersalin mmg untung la sis 💪🏻 jaga kandungan baik2

normal sis..tu tnda2 sis prgnt la tu.. kerap kncg n skt bhgn breast ..jgn mtk sis..saya mula2 tau masa 5weeks.. lps je tau esok nya..trus rasa cramp bhgn peranakan dgn lenguh pinggang n spoting.. skrg bru 6 weeks5days.. kdg2 mari rasa sakit dkt perut.. sakit sbb angin..bila mngdg ni mcm2 rasa sakit dtg😆

susu ape sis ? saya pun tgh rasa lg ni..sakit bhgn kanan lak ni🤧

Sama dengan saya sis, 2 tahun lebih sikit menanti..dan sekarang dah 6 minggu..lagi 2 minggu saya p scan..tentang alahan normal..sebab saya masa 5 minggu perut kembung angin dan mual..sekarang cuma sakit perot macam sengugut dengan bahagia dada rasa mengeras..

Sama laa dgn saya. Dah lewat period 12hari. Alahan pun tak ada cuma ada rasa sakit payudara, letih & pening. InshaAllah, semoga kita sama2 dipermudahkan segala urusan & zuriat ini kuat dan sihat

positif tu sis. alhamdulillah tahniah ya. sy pun bru tahu pregnant 5weeks. upt naik double line 3hari sblm tarikh spatutnya period. tanda2 mcm sis jgk mcm kerap kencing n sakit breast.

Nt alahan start minggu ke 6 mcm tu. Sbb hormon alahan tu bgus utk bby. Tapi rmi je wlaupun yg xde alahan bby btahan smpai lahir. Insha Allah

Alhamdulillah sis..tahniah..mudahan ibu dn bakal baby sihat2 hendaknya..doakn sy dn para ibu yg menanti zuriat sndri..🙏🏻

tahniah sis,sama la mcm sy x de rasa apa.. alhamdulillah lepas test positif 6 minggu setelah 8 tahun menanti utk second baby

TapFluencer

Tahniah Puan. Moga dipermudahkan urusan. Tidak ada selalu dgn suami mungkin mencabar sedikit #TAPactiveusers #TAPSupermoms

saya waktu mula mengandung pun tkde tanda cuma badan rasa penat je lpstu sakit perut itu je lain orang lain cara dy 🤭