9 Các câu trả lời

beza ruam susu dgn ekzema. ruam susu bersifat jangka pendek. tpi klau ekzema selagi xubat selagi tu xsembuh. klau ruam dah lama tpi xsembuh2 bagus terus jumpa doktor pakar. sy dah ada pengalaman. pipi ank beruam. tpi yg pelik xsembuh2 biarpun dah guna mcm2 petua. rupanya ekzema. alegik dgn susu

Sis sy pakai kan kat muka anak sy produk Snowhite Alhamdulillah selepas 2hari Merah2 kt muka ank sy makin pulih

akak cuba guna produk snow white treatment lotion sbb anak saya 3 bulan menghidap eczema yg terok leps guna snow white 3 hari lepastu terus licin🤍🤍 insya allah akak cuba dulu sbb saya dh guna mcm2 produk beribu jugak nak hbis 😫guna snow white terus licin

Insyaallah. Dik ada tk gmbr Lotion tu nk tngok yg mcm mna

Lepas susukan baby cepat lap muka baby guna kain basah.. Baby sy pun ada ruam susu, lepas buat cara ni alhamdulillah dah takde

sy guna nie sis. alhamdulillah pipi ank sy beransur pulih. br je guna 4 hr. ruam susu di pipi dh krg. pipi ank pun cntik

Alhamdulillah terima kasih sis

cube krim snowhitee..utk kulit..ezema..gatal ruam..kurap..elok sy gune.berasas susu unta..lembab kulit bile pkai

Cuba lotion snowhite .. anak saya pun ada ruam susu juga d leher guna tu 3 hari dah hilang ..

TapFluencer

klu ruam susu,sapu blk susu kt ruam tu. akk dh cuba ubat kt susu jgk

ni eczema sis. mesti salah sorg mak ayah ada resdung.

sy guna tepung saja alhamdulillah baby rasi...

Câu hỏi liên quan