4 Các câu trả lời

saya anak pertama songsang juga.doktr sarankan buat ecv tapi tak berjaya walaupun 2 doktr pakar yg try pusing.dah berjaya pusing bila check anak pusing semula ke keadaan yg asal(songsang).jadi akhirnya dapat tarikh untk czer..anak ke 3 saya terus setuju czer..anak ke 3 songsang juga tapi nak buat proses ecv saya tak berani ambil risiko jadi terus setuju czer..ecv ni ikut pada baby sis.kalau memang allah permudahkan berjaya ecv kalau tidak kena juga czer.jadi berdoa bnyk2.semoga berjaya ya sis.

tak slah try ecv. anak sulung saya pun songsang dulu . saya brurut kt luar aje kat bidan indonesia yg berpengalaman . orang kata sakit buad ecv pengalaman brurt kt bidan tu pun same jugk sakit sikit tp mash bole tahan . lebih kepada senak dan tak selesa .. ikhtiar dan doa bbnyak ckp ngn baby suh btulkan kdudukan pujuk je hari2 😉

Puan masih ada contact tak bidan tue, saya nak try berikhtiar dulu sebelum date Czer minggu depan

waalaikumusalam, saya baru minggu lepas buat ecv time kandungan 37minggu dan alhamdulillah berjaya pusingkan baby.. sakit sikit tapi masih boleh tahan rasa sakit tu😊 saya doa segala urusan momi dipermudahkan ❤️

VIP Member

kalau sis kuat nak beranak biasa boleh try ecv sis..kalau sis tak kisah czer then boleh mntk plan utk czer..

Câu hỏi liên quan