8 Các câu trả lời

Sy mcm tu jugak sis.sakit perut menyucuk2.gi hosp scan xnnpk lagi sbb baru 6w4d.jd doc sarankan tunggu beberapa hari.kalau kua drh bketul2 lagi mksdnye mgkin keguguran.tp Alhamdulillah,spotting tu kluar slama 4-5hari je ckt2 lps tu xde kua drh dah.bby xde mslh ape2.jgn lupe ke hosp ye sis.moga dimudahkan

Kadang tu serpihan darah kotor yg lama nk cuci rahim.. Kalau darah merah hidup baik terus ke klinik refer doc. Insha Allah xde pape, jaga baby elok2.. Memula mmg rasa sakit sikit2 kt bwh sbb awk 1st bby kan..

I experienced the same for my 3 pregnancy & after a few weeks stain tu hilang. Bykkan rehat & elakkan buat kerja berat. Kalau stain tu getting red & sakit perut terus g klinik/hospital.

VIP Member

JUMPA DOKTOR UNTUK SAH KAN KEADAAN PREGNANCY SIS YE. STP ORG PENGALAMAN DAN PREGNANCY MEREKA BERBEZA. KALAU SAMA IANYA KEBETULAN SAJA. =BEKAS NURSE=

itulah.. sebab hari tu saya pernah gugur.. tapi doktor buat tiga ujian.. tes air kencing, ujian darah dan scan dari atas perut dan dari bawah.. tapi bila pergi klinik ni doktor tu suruh buat test air kencing sahaja.. kalau ikut kan bulan ni dah 2 bulan saya tak period.. terima kasih ye.. nanti saya try cek ke klinik lain pula..

seelok pergi knilik terus ye, sy dlu bleeding cmtu jugak smpai gugur,sy doakan kandungan sis sihat2 sahaja, jgn buat bnyak kerje yerr

Boleh pegi klinik swasta dan mintak ubat kuatkan rahim. Biasa kk tak beri ubat ni. Baby dust to u sis

Sis kena pegi klinik... Ok☺️nanti doc akan scan dan sebagainya

VIP Member

pergi klinik private nnti doc scan and explain more detail

Câu hỏi liên quan