7 Các câu trả lời

just nk sharing.. saya pun ttc sblm ni. alhamdulillah ikhtiar saya berhasil. just nk sharing cara saya ikhtiar. 1. jgn lepas berdoa setiap kali solat. kalau boleh amalkan solat hajat and tahajud. 2. guna opk 3. amalkan buah zuriat dan amalkan baca doa Al-Imran (ayat 38&200) 4. jaga pemakanan seharian. maaf kalai ada terkurang. ni cara saya ikhtiar. 1cyle try opk alhamamdulillah.. rezeki

aamiin tq. moga semua ttc dapat rezeki anak aamiin

Sy pun tgu lama jugk hampir 3 tahun... lps tu sy berurut....then try usaha minum air buah zuriat...serta amal kn doa2 untuk hamil....bnyk jugk tp x reti nk gtau...tp x sume org sama kn...yg penting sis dah berusaha.....In Shaa Allah akan ade 1 hari nnt... Aamiin....

Aamiin.....terima kasih atas doa....

Selain dari kita sendiri berdoa, selalulah minta keluarga, rakan2 terutamanya yang sedang hamil untuk mendoakan kita juga. Kerana mungkin ada dalam kalangan mereka yang Allah angkat doa nya. Insha Allah❤️

InsyaAllah, terima kasih sis atas perkongsian yang sgt bermanfaat. Moga Allah memberkatimu.

Semoga Allah memakbulkan doa2 ibu yg berusaha untuk memiliki zuriat. Aaamiinn. 💟💚

InsyaAllah, terima kasih sis atas doa yang baik. Moga Allah memberkatimu.

VIP Member

Smoga Allah makbulkan segala doa kalian..Allahuma aamiin.

InsyaAllah, Allahumma Amiinnn yaa mujib. Moga Allah memberkatimu.

Allahumma Amiinnn ya mujib

VIP Member

Set ikhtiar hamil shakelee Doa

InsyaAllah, tkasih sis. Moga Allah memberkatimu

Câu hỏi liên quan