36 Các câu trả lời

VIP Member

Sy pun kerap rasa nak makan megi since prgnant ni... Sbb kalau makan megi xrasa nak muntah sgt...kalau masak sdiri slalunya sy xmakan kuah dia... Makan megi je.. every week mesti g cari makanan yg ada guna megi2 ni... Cth mcm mr dakgalbi, boat noodle... Bila dpt makan megi tu baru rasa puas makan 😅😅

haahha mntk izin pun supe xmintak.kang kalo dia xbg mule la muka bini jd ketat hahahaah.last2 ikut awok le

Kenapa laa ternampak soalan ini.... Aduh... Nak jugak... 🤤 2minggu lps mkn meggie cup.. tu pun lps pujuk husband habis²an.. and kena janji xleh mkn dh.. Lps tu husband bukak cerita dia mkn meggie kari senyap².. Padahal dh kata, apa yg saya xleh mkn, dia pun xleh makan.. Adehhh...

Sy sejak preggy asek nk mkn Maggi. Dulu waktu sendiri jenis xsuka Maggi. Salu pujuk suami ckp baby nk mkn 🤣🤣. Dulu pum xsuka mkn jajan.. Skrg ni asek nk jajan. Nasib baik tgh pkp.. Klau x lepas balik keje sy singah kedai beli jajan

saya pon sama mcm tu teringin nak makan. Bile tgok org makan and poss dkt story kee . telan air liur je kite. Tapi bile goole tgok cakap tk elok utk awal kandungan. Risau terus simpan je angan angan nak makan maggie tu. #8minggu

Sye time preg ni mmg sush nk mkn nasi. Bg la lauk sdap mcm mne pon still xnk. Tpi kalo nmpk meggi kosong tu, rse mewah dah... Hahahaha kdg smpai kne tahan nafsu mkn meggi tu, risau plk kalo mkn byk2.

Sama sy sis.. Perangai betul

Baru pas makan.. itu pon sbb suami masak die nak makan.. Dia kata sy x boleh makan nanti baby botak😂🤣.. Dapat la 2 3 suap🤣😂.. Boleh je sis makan sikit².. ✌️😁

VIP Member

Boleh jerr tapi jgn selalu. Sy dulu pregnant asyik mengidam maggie kari cmpur telur 😍😍😍 stress betul tiap hari tahan nafsu makan maggie kari 😂😂😂

Saya pon sama..padahal dulu rajin je mkn megi..sekarang nampak megi dkt mall ke,rasa kecur air liur 😄tapi tgh tahan dulu,x nak makan

Kalau tringin bole je rasa skit. Sllunya mum yg tringin ni, mkn skit pon dh ok. Trigin je lebih. Last2 mkn skit je.. Hehehe

Laki sy siap sorok Maggie . Sebulan sebungkus sy beli . 4dio sy dpt satu je . Kuang asam . 🍜🍜🍜🍜 - 🍜