35 Các câu trả lời

VIP Member

mil saya cakap masa pantang minum milo panas tak bole minum air kosong,so saya masa pantang full minum milo panas saja sampai lepas pantang

mana bole mcm tu sis. milo tu sekadar sampingan. air kosong tetap kena minum. badan lebih cepat sembuh bila badan hydrated. milo tak membantu dlm breastmilk production, air kosong sangat membantu. org tua mgkin tak tau tp kita ni dah belajar kena bgtau mereka dgn cara berhemah. org tua sy pun mcm tu sis tp dia boleh terima bila kita jelaskan dgn baik kepentingan minum air kosong.

Super Mum

sye mse pntg itu je la yg sye minom. .milo kosng tp msty mkn limau jgk. .tkt smblt. .ade yg smblt ade yg x. .

VIP Member

boleh je sia. saya dulu kalau lapar dan nak cepat, minum milo je. siap mkn biskut kering cicah air milo. hehe

VIP Member

bole..sy dlm pntng minum milo.kadang cmpur gn susu tepung..smpai skrg minum cmtu..walaupon da 3 buln lbih

Bleh sis tp sy nak dkt abis pantang baru mnum sbb tkot sembelit.. Saya amal kopi o je mase pantang..

Sy dlu pantang dua2 anak minum milo pagi sblm tggu makan nasi. Alhamdulillah xde ape2 masalah.

VIP Member

Ibu yg berpantang blh minum milo tapi saya minum milo pagi. Klau ptg saya minum horlick 😊😊

sy tak berani minum milo takut sembelit.. tpi kalau sis xdk problem sembelit okay je nak minum.

bole je...kte menyusu kan lapar...selalu nya buat milo panas cicah biskut lemak...

sy msa 1st day kat wad till balik rumah, sarapan n mnum petang mang milo