9 Các câu trả lời

Semoga dipermudahkan urusan awak sis. Saya faham sbb saya pon mcm awak,saya duk ke sana sini tebalkan muka minta sedekah baju baby. Ada yang nak bagi tapi last² senyap, tuduh saya itu ini kata scam laa jual baju baby laa. saya juga kena scam 😅 sabar jelah 🥲 skrg saya keje kedai makan amek upah rm30 sehari dari pukul 3pm sampai 12am free makan minum. cuci pinggan dgn amek order potong² barang basah kering. Penat tapi untuk baby kan kena laa keje. Alhamdulillah rm30x7 dapat lah RM210 terus beli barang baby tu pun kurang lagi barangnye beli apa yg penting je. Apapon semoga ada rezeki sis semoga dipermudahkan segala urusan.

awak tgh mgdung ke

sama mcm saya suami xde pendapatan tetap tpi sy cuba usaha dgn bekerja wlupn gaji kck.dpt sikit gaji sy beli sikit2 brg bby.alhamdulliah brg bby sume dh ckp.tggl brg2 sy je blm beli lg.ni tggl standby duit utk bersalin plk.jgn terlalu menghrp ihsan org kita kena usaha sendiri.

waalaikumslam semoga ada yang sudi bantu awak .. saya pun tengah mengandung saya recycle baju anak2 saya kalau saya tak mengandung saya bagi awak je .. semua orang tngah susah skrang .. smoga kita semua dpermudhkan urusan .dberikan rezeki yang melimpah .

kalau meminta bantuan . bagitau awak duduk area mana .. bukan apa ramai dalam ni takut kena scam . ramai dah kena .. baju dorang bagi kena jual 😅

kan sis . orang bukan taknak percaya tapi sebab nak berhati2 .takut terbagi kat scammer orang niat tak betul . orang bagi ikhlas nak tlong rupnya dia nak jual jdikan preloved pulak .yang betul2 memerlukan tak dapat .. padahal yang memberi pun bukan orang senang niat nak membantu sesama ibu dah jadi tak ikhlas .bila kita kena mcm tu kita trus turn off nak memberi ..

𝚝𝚒𝚗𝚐𝚐𝚊𝚕𝚔𝚗 𝚗𝚘 𝚠𝚑𝚊𝚝𝚜𝚊𝚙𝚙,𝚗𝚗𝚝 𝚖𝚎𝚜𝚝𝚒 𝚊𝚍𝚊 𝚢𝚐 𝚋𝚊𝚗𝚝𝚞 𝚊𝚠𝚊𝚔😊

xperlu guna anon. guna acc biasa awk, ltk phone number. nak mudah, post dkt group kawasan dkt fb. lagi cepat dpt bantuan, boleh pegi pickup. dh jimat duit pos.

hmm sye nk tolong pon tkde baju untuk 11 bulan lgi, sye pon nk jual brg baby newborn sebb byk yg tk pakai lgi. semoga dipermudahkan urusan semua org☺️

Awk patut tinggalkan contact awk supaya org senang nak hubungi awk

TapFluencer

Waalaikumsalam. 👍🏻