6 Các câu trả lời

penguat semangat adalah saat suami berada disisi saya, terlintas difikiran mengenangkan adik2 yang bersendirian macamana kalau saya tiada seperti arwah ayah & arwah ibu, saya dan suami kehilangan anak macamana kalau adik2 dan suami kehilangan saya, ya allah berikanlah aku kekuatan untuk teruskan hidup, saya berzikir sambil menoleh kiri kanan, menahan mata dari terlelap, semasa saya lemah tak berdaya, melawan infection yang hampir meragut nyawa, terima kasih ya allah keranamu aku nasih bernafas hingga ke harini... insha-allah saya takkan berputus asa, saya redha dan pasrah atas segala-gala ketentuan allah...

VIP Member

Kalau rasa nak give up, saya akan cepat-cepat berdoa. Minta agar saya dijauhkan daripada sifat tersebut. Sebab saya tahu kadang itu hanya mainan emosi sahaja. InsyaAllah lepastu saya akan sedar semula yang saya tidak patut give up kerana saya masih ada lagi orang yang sayangkan saya :)

sy bukan rasa give up tp rasa sangat tidak berguna, kegagalan sy menjaga diri mkin jd sebab kegagalan sy menjaga kandungan sy... sdh 2 minggu berlalu, ini tempoh berpantang yg sgt menyakitkan. Allah

saya yakin anak saya sedang bergembira bersama teman2 Palestine yang syahid di Syurga amiin. mama saya 2 kembar anak mama. doakan mama kuat selalu ya sayangku 🥰❤️

takkan putus asa. dua kali gugur in shaa Allah pasti ada rezeki. cepat atau lambat tak kisah

berasa putus asa mungkin tidak. tetapi berasa trauma. iya.

Câu hỏi liên quan