1012 Các câu trả lời

VIP Member

Huggies diapers. setakat ni baby tak de ruam klu lambat tukar. paling lambat tukar 10 jam bila tido malam, pagi baru tukar. Pastu tak bocor walau air kencing dh penuh.. baby pun mmg selesa pakai tu..

VIP Member

Ank sulung pakai mamypoko alhamdulillah sesuai ngan kulit x pernah ada ruam walau ada eczema walaupun mahal sikit tp jimat sehari paling banyak pakai 3 keping je. Bagi sy paling penting ank sihat

Mamy poko Girl warna pink dan merries Sya pilih 2 ni sebab tak macam plastik dan tak beruam dan tak tembus. 2 jenama ni anak sya pakai selesa sebab macam kain ada udara.

Newborn pakai PetPet both kakak and adik. Skrg kakak pakai mommy pokoand adik pakai drypers. Sesuai ngn kulit takde rashes and tak longgar tak ketat at the same time.

Dulu pakai drypers drypantz tapi lately asyik bocorr je untuk si kecik saya. Tukar huggies ultra warna hijau. Terbaik 👍takde bocor langsung. Harga pun berpatutan.

VIP Member

mamypoko air fit tape..sebab nipis tapi daya serap dia supperrrbbb tahan sehingga 10jam, permukaan dia lembut, ank saya jenis kulit sensetif sesuai sgt dgn dia..

Huggies dry pants dan mamypoko dry pants... Kulit anak² saya yg abg dengan adik hanya sesuai dengan dua jenama nie sahaja... Dan tahan lama dan x mudah bocor

VIP Member

Petpet..murah dan berkualiti berbanding yg lain..paling penting sesuai ngn kulit anak..boleh collect coin dan tebus vaucher..ade contest dan hadiah menarik.

Drypers sbb tahan lasak..lpastu blh tebus pampers free..ini pic hasil sy kmpul point dpt pampers free..

drypers is the best

bebimora..baru nak tukar pakai jenis pants tapi selesa pakai yg tape tu.. anak active Nauzubillah pakai pampers dari ruang tamu sampai ke dapur 😅

Câu hỏi liên quan