17 Các câu trả lời

Saya pun xpernh senggugut. Msa contraction dtg tu ingt sakit prut ulang alik saya g tndas nk berak tp taik xnk kluar hahaha nk tdo tp xbole sakit je pusing sna pusing sni .pun xilang .. Pastu makin kerap pulk sakit tu .. Fkir nk brsalin tp due sminggu lg ..so Buat bodo je dri dri lepas sahur smpai kul 2ptang than sakit prut .. 😂

Sengugut boleh lagi bercakap boleh lagi makan boleh tido sis kalau sakit bersalin semua ye tak leh tolong dan langsung tk fikir da hal dunia😊

Harap dapat membantu! https://my.theasianparent.com/9-tanda-proses-bersalin-makin-dekat/web-view?utm_source=search&utm_medium=app

kalau sye 3 anak2 dah tnde nak brslin msti cirit birit dlm 2@3 hari pstu p hospital tup2 dh tbukak cm😂😂😂😂

VIP Member

Turun tnda lain org lain , stgh merasa skit , stgh trn air ktbn , stgh trn drh , dll. Kalau trn apap pun , cpt2 prgi hsptl .

Tq for yr info😊

saya dulu xde tanda ape2 even rse senggugt tpi sbb da due date ,jadi serah diri je ke hspital 🤣🤣🤣🤣🤣

Sy kuar darah bnyk mcm period then sakit blkg bdn smpy ke punggung. Da da beranak tu rasa nk buang air besar.

Lain org lain tanda2Y. Tanda saya plak turun darah + lendir, 2jam kemudian rasa sakit pinggang n perut.

VIP Member

Sengugut tanda nk brslin. Skit lenguh dri blkg pinggang smpai ke bawah perut. Nurse ckp.. 😊

Klu sy trn lendir dgn darah skt..lps 2 mulalah skt kt pinggang..makin lama makin kerap..

Câu hỏi liên quan