11 Các câu trả lời

hai sis. cuba tukar diapers. saya cafangkan brand baby step. sebab sy mmg pakai yang tu lepas tukar banyak kali. boleh beli dekat sini : https://shope.ee/3Ai2ePyWgb Getah di pinggang dan peha sangat lembut, elastik. Penyerapan yang sangat baik. Lapisan selembut kapas.

Antara penyebab - Kekerapan penukaran diapers - Peluh - Diaper yang di pakai tak sesuai - Ada pemakaian tertentu yang tak sesuai untuk anak seperti lotion, diaper cream, bedak (jika ada)

terima kasih. lotion tkde pakai..

Maybe perlu tukar size. Anak sy pun mcm tu. Suka garu. Sy rasa sbb size pampers dah kecil so haba or peluh tu tekumpul jd gatal.

sama.. anak saya pun.. tp saya x terfikir pulak utk tkr brand diaper.. 😅 nk kena cuba tkr brand diaper baru la dulu kot ni..

huhu yaka. anak awak pakai pampers apa

kalau mak saya dia tak bagi bedak apa" atau minyak,dekat badn adik 1 thun sya ,dia trus jak ksi pakai pmpers tkde apa" jga

bedak smua tk ltk pun. kosong je. sendiri dia gatal

saya x letak apa² pun dkat area pampers tu..so far okay xda ruam atau gatal²

sama tk letak apa pun. sis pakai pampers apa?

bagi sya normal jaa sebab ank sya pun mcm tu jgak😅 ..

yeke.. ksian plk kt bby. tgok merah2 .. sis pakai pampers apa ye

pakai lotion snowhite warna pink punya..

tula. kdg2 pkir mungkin habit tp mslahnye smpai merah . garu siap buat muka sedap garu lg 🤣

dekat pinggang atas punggung ke garu tu

sama la anak saya pn situ, bkn sembang pempes basah. rasa sbb 'getah' pempes tu kot

mungkin boleh jadi cacing

tu kalau gatal anus