35 Các câu trả lời

sblm p check Up cm jm 9 am sis ada appointment jam 6 am bgtu br ambil ubat confirm hb naik x trun sbb sy dlu bgtu sllu bawah 10 trus My sis in law yg ajar br hb cantik atas 11

Maltofer dah try ke. Kene makan 3x sehari kalau hb low, lepas makan maltofer tu, minum air sunquick kosong tanpa gula. Minum suam atau sejuk xpe..

VIP Member

sy dulu 3 bradik tu dah try xjln jugak ,mcm2 jugak ikhtiar ,sudh ny try mnyk kelapa dara ibu(mkdi) ,alhamdulillah ,HB mntain 12 lbih even hari2 mnum caffien 😬

sy makan zincofer ngan sunquick kosong lepas 2 jam baru makan. Bulan puasa ni sy makan zincofer lps 2jam berbuka dengan sunquick jgk... ok hb naik

Sy ambik maltofer coklat...alhmdulillah naik.cek talesmia mmg xde...hb low sbb kurang zat besi.aritu masuk ubt cecair 1 botol dlm 6jam kt hospital

Untuk saya, doctor bagi yg zincofer. Iberet & obimin x jalan utk saya. Zincofer alhamdulillah berkesan smpai bersalin.

Makan jambu batu. InnshaAllah membantu. Saya hari2 makan jambu batu. Alhamdulillah hb tak pernah kurang dari 12

Hi sis. Cuba try mkn pucuk ubi, hati ayam, buah ubi..sy from 10 to 14 mngejut.sy amlkan 1 bulan

Dye ikut org jgk sis.. obimin sy mkn xnaik.. maltofer naik..iberet je sy xmkn lg preggy yg nie

boleh try minum jus mamariam.. saya amalkan jus tu sepanjang pregnant, hb saya dalam 12-13.7

Câu hỏi liên quan