130 Các câu trả lời

Sy teringin sgt nk baby girl tuk 2nd ni.. Yg sulung boy 9thn... Abang excited nk adk pompuan, uwan pakcik2 nya pn excited bakal cucu n ank buah pompuan... Umi ngn ayah pn dh siap beli tilam pinky2 lg... Sbb nya byk ke arah mcm pregnant baby girl... Tp masa msk 6bln g buat detail scan, awl2 adk baby tunjuk 'pistol'... Dari mula nama yg umi panggil amra ...trus kena tukar amar...😂😂😂 Xkisah la amra atau amar...umi terima n syg anak umi ni, penantian 10thn tu... Hope d permudahkan sumenya...

Hahahhahahaha...risau nya lahai. sy dgn suami duk nak ank perempuan..siap dah cari nama lg. duk pggil pn nama perempuan .tp scan xnmpk ,,xmau tnjuk lg..next nk scan lg nnti. aduhh nerves nye kalau kluar belalai jugakk. sbb nama lelaki xcri pn..jd blur...nma prempuan je yg eksited nk cri.. brg2 baby pn xbli lgi. nk beli tkut la pulakk..xtau jntina ni

Halah2 nak comelnye,,,sama pengalaman mcm anak sy no 3,,scan pnye scan smua kata girl,,misi sambut then ucap tahniah puan anak awk boboi,,sy punye lah terkedu😅.sbb yg kt rmh 2lelaki,mmg harap girl tp blm ada rezki,,ni no 4 pun kata girl lg,,doakan sy mudah2an ada rezki nk dptkn anak gegel😍. #37week 4day

Ye ke sis😊..mcm takut pula sya. Sy pun masa 5 bln scan kat swasta dr kata baby girl..brhbs da ni beli pink colour. Takut nnt klurny belalai, sian c baby pakai pink²😁brharap sngt klurny baby girl sbb da ada 2hero. Tp apa pun sy ikhlas apa pun yg klur nnt yg pntg sihat dn ckup sifat🤲🏻☺

VIP Member

Saya dulu gitu gak, scan je katanya perempuan. Tapi doktor tak kata "anak awak perempuan ni.", tapi dia kata "saya pun tak tahu, nak kata perempuan ke lelaki. Haha". Itu je sepanjang beberapa kali scan. 😂 Langkah selamat kami, beli warna pakaian unisex. Macam merah, hijau, kuning, oren, coklat.

Alhamdulillah dan tahniah puan.harap2 saya pun mcm tu nanti.buat detail scan masa 24w, doktor kata kemungkinan perempuan.scan masa 36w pun doktor kata perempuan.ni tgh tunggu masa nak admit 28hb okt nanti.anak saya 3 org gegirl.hrp ada rezeki dpt baby boy sblm saya tutup kilang nanti🤭🤭🤭

😂😂 ya Allah lawak nya.. 😂😂 knpa boley kuar laki? Scan dua Kali dah.. 😂😂 saya scan haritu kata lelaki, ni nak scan 6april ni pulak kalau klinik swasta Ada bukak, harap2 btl la.. tapi saya dah prepare unisex utk baby saya. Nama je prepare for boy, for girl blm lagi ni 😂😂

*Hi Mommy/Daddy*👋 Thank you for interest in MeBie.Snuggle😍 For your information, each bag contains *Baby Lounger Bed*, *cover, *Free Custom Baby Name and *Free gift*🎁 💰 *Price*👇🏻 Infant Lounger : RM160 Toddler Lounger : RM180 📦 *Postage* RM15(SM)/RM30(SS)

Pengalaman ank pertama sy, doc kate lelaki. Dh siap panggil nama lelaki dh kalau ajak sembang. Ms dh bersalin, doc ke misi tah tanye, anak ibu lelaki ke perempuan?? Siap mke confuse. Perempuan?? Sy mmg nk ank perempuan.. Punye la seronok.. Xmenyabar nk keluar hospital shopping baju pink..

Hahaha mcm kan skg...pengalaman masing2...mcm sy scan masa 19weeks mmg jelas burung berkicauan...ni nanti scan lagi masa 28weeks..tgok lah mcm mana..tapi mmg walaupun dh nampak belalai..brg2 mmg nk beli unisex je..selamat...btw tahniah ye..janji baby selamat...comellll sgt