15 Các câu trả lời

26,28 Kdg 30 hari, sekarang pregnant anak ketiga TTC setahun lebih dgn suami baru.. Setelah 12 tahun, ingatkan dah x boleh mengandung then ada problem kesuburan.. Tapi x sgka ada rezeki.. Alhamdulillah

🤲🏼🤲🏼

mase ttc ank ke2 dlu kitaran 35hari ttc ank ke3 ( gugur ) kitaran xteratur , ke4 sbulan after gugur lekat lg tapi gugur jgk , now no 5 sama sbulan lps gugur lekat

haid saya irregular. jadi sebelum mula ttc saya kira kitaran sy dalam tempoh setahun sebelumnya. kitaran paling pendek adalah 24hari,paling panjang 45hari.

Saya 28-32 hari, ada PCOS & TTC setahun lebih. Semoga ada rezeki bulan ni. Period lewat seminggu. UPT asyik samar.

Saya irregular. Kadang 26 hari. Kadang 45 hari. Kadang 38 hari. Ttc 2 tahun 😊 Harapnya bulan ni ada rezeki hehe

saya tak teratur jadi kitaran haid tu berlainan , pernah ttc 6tahun .. alhamdullillah rezeki pregnant tahun 2020

sy 35-45 irregular dri zaman bujang.. ttc 6 bulan.. skrg alhamdulillah kandungan dh msk 5 bulan…

sy 40-45 hari.. ttc almost 3years.. alhamdulillah tgh pregnant 4bln, before this 2x gugur..

VIP Member

Kitaran x menentu sbb sy pcoser. Ttc almost 10yrs.. inshaa Allah bulan depan bsalin ☺️

TapFluencer

sy 27-28, haid 5 ari je. Now pregnant 36w5d 🤲🏼