4 Các câu trả lời

Lubang saiz pin dekat ngan telinga? Saya pun ada. Saya tolak dari bawah ke arah lubang tu guna jari utk bersihkan benda kat dlm. Kadang2 kalau terlupa lama tak bersihkan, keluar putih2 busuk, tapi tak sakit. Jangan masukkan apa2 kat dlm utk bersihkan. Pendengaran saya pun biasa je.

Thanks for sharing this 😉

Anak ppuan sy pun ada ear pits. Dari lahir smpai skrg umr 9 bln okay je xde apa2 msalah. Cuma kna rajin picit area situ stiap kli lps mndi utk bgi air kluar. Takut ada infection

Alhamdulilahh. Picit dgn jari or dgn kapas ye puan? Saya cuci dalam telinga je area ear pits tu saya tak tahu nak cuci macam mana. Ear pits dia macam tak nampak lubang sangat

Kalau perasan, ada yg dewasa pun ada. Suami saya pun ada ear pits, tapi pendengaran normal je, sihat je dia. Bila shampoo rambut, rajin kan bersihkan situ juga je.

Alhamdulilahh semoga semuanyaa sihat sihat aje. Amin

anak kwn sye mcm tu.. lps umur berapa tah kne check buah pinggang.. tp semua ok je..

Yelah betul tu lesung pipit yang comel tu pun in medical term di kira defect hehe InsyaAllah semoga semua sihat aje kannn amin

Câu hỏi liên quan