62 Các câu trả lời

Alhamdulillah..semoga mummy b baby sihat walafiat hendaknya..moga baby membesar dengan sihat dan cergas ❤️

Alhamdulillah tahniahh..saja nak tahu, means sis bersalin dlm 29 minggu gitu ya? sy due date 18/6 skrg baru 27minggu

saya bersalin 28week 6hari time tuu . terima kasih❤️

Tahniah sis… InshaAllah baby okay je… Walaupun pra matang bila dia besar InshaAllah normal je mcm orang lain…

amin2🤲 Semoga baik2 je🥺

sama mcm sy ank prtama lahir 30minggu berat 1.74kg je,.sebulan jg berkg d hosptal

ha ah..skrg covid x blh jaga baby kat nicu,dulu blh je..tpi xpe mumy yg penting baby sihat2 je

Tahniah sis . Semoga anak sis membesar dgn sihat …aaamin .. doakn saya ada rezeki untuk mengandung ye ..

Semoga sis diberi peluang untuk hamil aminn🤲

Terima Kasih banyak2 yang memdoakan baby saya😭❤️🤲 sampai tak terbalas komen huhuhu.

Amin Amin Amin YaRabbal Alamin inshaAllah semua baik..Allah sebaik2 pelindung..🥰🤲🏻

Alhamdulillah, semoga baby sihat dan dijauhkan segala penyakit amin!! 🤲🏻♥️

amin2 terima kasih🥺💖

Alhamdulillah , tahniah .. beranak awal takpe sis, yg penting ibu dgn baby sihat . 🥰

Alhamdullilah 😂nak dapat zuriat ni pun hampir setahun tapi tula takpayah tunggu 9 bulan .. 7 bulan dia dh keluar🥺huhu amin2

alhamdulilah Selamat berpantang, HTA kan?serah diri 31hb ni czer, doakan Sy juga ya

saya hospital kuala lumpur wanita dan kanak2.. Semoga dipermudahkan urusan sis bersalin🤲