2 Các câu trả lời

VIP Member

sy sma la dgn sist. edd sy 14/11 Ni...tpi tadi pgi dah Rasa contraction ,ingtkan false contraction ...mkin kuat plak...jam 9 sy ke hsptal ..dah 3 cm...jam 3 tu sy ckp dah xtahan sbab contraction trlalu kuat..pdhal bru 5 cm...msuk 6 cm ..mkin kuat. Allah,xtw la knpa anak no 3 Ni kuat sgt dugaan brsalin nya yer...mnta dgn nurse dan doc sruh czer .dorang xnak sbab slagi dpt normal dorang Akan bgi normal...contraction Kan,xdpt fkir lagi apa2 dah..last2 dorang pecah ketuban sy .ingtkan trus brsalin...sbab sy lpas pcah ketuban trus Rasa Nak trberak..Ni bru 7 cm gara2 xkuat hti. sy try2 teran...Alhamdulillah baby selamat kluar TDI jam 3 lbih2 tu walaupun tdi bahu baby trsekat hmpir xdpt kluar..anak no 1 dan 2 sy msih Ada tenaga Nak mkan brjalan smua..tpi anak no 3 Ni Rasa skit sgt ..Uri dah kluar ..baby dah kluar..tpi Rasa contraction tu msih Ada ..rupanya byk darah beku. trpksa kena seluk smpai 10 Kali utk dkluarkan ..seriau mattt....nangis triak smua la kat LR tdi ..apa2 pun. smoga awak dprmudahkan urusan brsalin yer sist...dah dkt dah tu...

Semoga dipermudahkan, mami dah berapa weeks dah tu ?

due kita sama..tpi saya belum ad tanda2 nk bersalin lg..doakan saya dipermudahkan urusan saya ya..amin..

Câu hỏi liên quan