68 Các câu trả lời

Alhamdulillah..tahniah sis dan selamat berpantang.saya pun harini 39w4d tapi masih belum ada tanda lagi semoga sy pun mcm sis jg dipermudahkan bersalin ☺️

Congrat sis.. selamat berpantang.. syukur di permudahkan ☺ .. btw nak tnya sis yg ne sakit teruk tak contraction ?

VIP Member

Tahniah..best nya da jumpa baby..kita pun tgh 39weeks 4days tpi blom ade tanda2 lgi..selamat berpantang😁👍🏻

Sama lah kita sis sy pun dah 39w4d tapi msih belum ada tanda2 lagi semoga kita semua dipermudahkan bersalin amin.😊

Alhamdulillah, tahniah... mudahnya bersalin.. semoga saya dan semua yang menunggu due dipermudahkan juga.

alhamdulillah..tahniah sis..slmat bpntang yer..sronok dgar sis snang bsalin..share la tips ckit 🤭🤭

wahhhh..ni mmg btoi2 lasak ni sis..sy pn fulltime housewife n ada 2 org ank jgk..hehe..tp sy wat keja umah biasa2 je..husband xbg wat keja brat2..nk mop umah pn dia xbg..nnt dkt ngn due blh la try lasak ckit nnt 🤭🤭

Tahniah sis,,harap2 saya pun bersalin normal macm sis dan di permudahkn,,,sy skrg ni 39 1 dayys

VIP Member

Alhamdulilah..Senng jee awak ye..Sy 10jam dkk lbour room..2jam dkt blik bedah 😅

VIP Member

Superwoman 😂😂 btw, tahniah dear. Take care elok2 n slmt berpatang 😘😘

cograt..sy pn x lama dah..ujung bulan 10 ni..harap dipermudahkam bersalin.

VIP Member

Bestnya senang bersalin. Doakan sy juga tau. Tahniah dah selamat bersalin

Câu hỏi liên quan