5 Các câu trả lời

VIP Member

Alhamdulillah. samalah kita sis gbs jugak. 1st sy lost baby @33w. 3x swab tk sangkut. tau2 dh hujung2 dr ckp ada gbs. tk sempat on antibiotik, baby dh tkde. 2nd pregnancy mmg sy belajar habes2an bab ilmu pregnancy. mcm2 webinar masuk. alhamdulillah baby sihat. walaupun sepanjang pregnancy 9x kena swab n on antibiotik alhamdulillah baby okay. skrg dh 11m. Skrg, jdi moderator Birthclub TAP untuk bantu semua ibu2 pasal kesedaran fetal death, gbs, n bnyak lagi risiko pregnancy yg lain.

Alhamdulillah selamat berpantang🥰 puan bersalin normal ke? Saya due 21/11 risau jgk ni. Doakan saya ya semoga dipermudahkan urusan bersalin nnti dan baby sihat aminn✨🤲🏻

yup normal..semoga selamat bersalin ye..🙂

VIP Member

alhamdulillah selamat berpantang 🥰🥰 doakan sy jgk sis due sy 16.11 xbersalin lagi ada gbs positif jgk ☺️ semoga dipermudahkan urusan sy bersalin nanti aamiin

semoga dipermudahkan dan selamat bersalin ye

due 8/12 tp kena bersalin 11/11, sbb ketuban dah leaking, tinggal 8 je, masalah lain x ada, cuma dah ambik dexa 12mg, moga dipermudahkan 😊

semoga dipermudahkan dan selamat bersalin

Alhamdulillah. Selamat berpantang sis🥰. Saya pun ada GBS jgk due date 21/11 ni. Baby sis boleh keluar hospital dengan sis sekali tak?

blh kluar skali,sbb bby takde masalah ape2.