46 Các câu trả lời

same mcm sy sis thun lps dok diet hari2 kawal mkn n pergi jogging nk sihat kn bdn ni sbb memang rancang nk ade second bby..ttup2 lekat....salah satu cpt pregnant pon sbb kite jage kesihatan xmkn bende yg xsihat....skrg sy 35 week pregnant...doakan sy dipermudahkan urusan bersalin lg beberape minggu ni ye..☺️

hehehe kan .. tapi tula sy baru sebulan tapi tak sangka baru 5kg dah lekat pulak , takpelah rezeki kan allah nak bg 😘

Sama ngn saya , tengah diet and dpt loss 13kg then nak try consume pinklady mase tu tapi seblum nak telan tu try la cek upt kot kot ada isi kang tak pasaiiii kalau dh telan ubat mcm2 .. skli cek naik double line . terus jual pinklady tu kat member 🤣 Alhamdulillah rezeki 2tahun menunggu. btw tahniahhh sis ♥️

alhamdulillah . rezeki awak sis 😍 selamat tak telan pink lady tu ...

VIP Member

Sy ttc 4thn lbh Jan 2019 nekad nak turun berat bdn, sy control mkn & gula, zumba & workout turun 10kg.. X dtg period 2bln Tup2 double line, tp mse sebelum check upt tu dah pegi jelajah 1 malaysia & zumba.. Act x penah lewat period mcm tu tp mls nk fk sbb sebelum ni penah kecewa check - ve,..

Betul sis.. Yg pntg doa.. DIA lg tahu waktu yg sesuai nak beri zuriat..

Sama sis. Saya pun loss 5kg masa diet pastu terus mengandung. Saya ada PCOS and ada history buang endo cyst. Kalau ada PCOS ni pergi la jumpa mana mana doc semua kata kene turunkan berat badan. Skrg dah 21 weeks pregnant hehe.

aah betul2 tu , tapi sy tkde masalah lain cuma gemok , saja lah diet kan sbb nak sihat tak sangka pulak sangkut heheh . alhamdulillah rezeki allah kan

Sama la sy sblm ni...turun almost 7kg,then lekat tp gugur..then diet balik turun 5kg lekat balik...tp rezeki tetap xde,gugur skali lg..skrg ni sy tngh diet utk kali ke2,br turun 2kg lbh...mudah mudahan lekat lg.....aminnn

hehe . fighting sis insyaAllah lepas ni lekat semula ya 🥰

tahniah awak..sy pon 6thn menanti zuriat, sy ada PCOS, sy cuba trunkan berat badan dan bersenam sikit2..trun 7kg, alhamdulillah sy pregnant,dh 8mnggu..

alhamdulillah, tahniah sis 🥰 moga dilindungi ..

tahniah sis..mcm mana cara sis diet blh bg tau ..sy ttc 5 bulan dh ..teringin nk ada baby tp x lekat ..period teratur dah .kecewa tup2 dtg period

terima kasih sis 😍 saya cuma follow DSS (diet suku separuh ) + workout hari hari .. insyaAllah sis kalau period dah teratur sis just kena tahu hari subur .. insyaallah ada rezeki sis nnti ☺️☺️

sma la kita sis.. tgh diet turun 7kg sekali ada lekat.. alhamdulillah.. rezeki Allah beri pada kita. jaga diri ya sis.. jn penat2.. ☺️

hehehe . kan alhamdulillah rezeki ❤️insyaallah awak pun ye ..

saya pun sebelum dapat tau pregnant, pulun buat intermitten fasting dengan exercise kaw2. tup tup pregnant lepas tu . alhamdulillah.

betul tu alhamdulillah so far takda apa2 masalah. sama2 kita doakan n jaga diri ye 🤗

Alhmdulillah semoga dipermudahkan sis..jaga diri dn kesihatan moga2 sy pon dpt berita gmbira tahun 2021 ni🙏🏻

alhamdulillah terima kasih dear ❤️ moga ada rezeki sis nnti ye 🥰