39 Các câu trả lời

Alhamdulilah.. Tahniah.... Untung nya bby awl nak kelua... Sy dah 39w.. Bby blm nak kelua lg.. X da tanda lg... Pinggang n tulang kangkang dah sakit sangat.. X daya dah nak tahan sakit... Ermmm harap bby sy cpt2 lah mau kelua... Aamiinnn... 😥

Wah seronok nya.. Alhamdulilah.. Sekejap je bby nak kelua... sy ank pertama dulu.. 18 jam tahan sakit cm lmbt nak buka.. Ni ank ke dua.. Huhu.. Pon blm mau kelua lagi.. Lagi seronok duk dlm perut.. Hehe... Harap 2 3 hari ni buka lah cm nya.. Sy nak 2 kali kelua darah.. G sepital dokto kata cm x buka lagi.. Balik rumah lagi.. Huhu.. Doa kn sy ye... X sabar nak bby kelua... 🤣😂

VIP Member

Alhamdulillah tahniah sis. Berat baby ok ka sis kalau lahir 36 weeks tu. Baby kena tahan tak? Bersalin normal atau bersalin paksa atas sebab2 tertentu yea?

Alhamdulillah. Tak dikira baby prematured ye sis walaupun 36 weeks. Mgkn Sbb berat baby pun ok sgt dah tu. Bestnye baby kluar awal. 😍

Alhamdulillah semoga kita semua diberikan pahala yg baik & kemudahan dalam setiap apa pun urusan. Aaamiinnn3 ya rabbal alaminnn. 💗💙💛❣💕❤

alhamdulillah. tahniah sis. sye pon due date 11/3/20 nie. tak tau lah baby nak kua awl ke lambat. tak sabar na jumpa baby first.

Hehehe nanti rindu baby main geli geli dalam perut... yang penting beg hospital sediakan awal awal.. sbb taktahu bila baby nak kelur.. saya haritu pun jumaat baru mula packing, sabtu dh pergi check kt spital, ahad baby keluar.. nasib baik sempat ngemas barang semua 😂 semoga dimudahkan urusan bersalin sis 😚

sakit tak mase nk jahit tu ? sye pon pertama kali nk melahirkan dlm beberape mggu lagi tapi rase takut makin membuak²

Saya due 14/3. Esok check up kk ni. Dua hari lepas baru keluar wad bukaan 1cm. Doakan ya. Minta baby keluar 20.02.2020. Hehe

Huhu. Doakan serius tak tertanggung dah baby duk keras2 dlm perut dgn pelvic bones pain nya. Adududui

Alhamdulillah...tahniah sis,bestnye dh selamat bersalin...doakn sy jgk sis supaya besalin dgn mudah..sy due 15/3

Alhamdulillah sis. Tahniah.. doakn kami bakal ibu2 ni jugak slmat n dipermudhkn brsalin nty spt sis..

Alhamdulillah tahniah sis..doakan sy juga dpt pengalaman mudahnya bersalin 🤗

Wahh awal nye baby keluar ..happy nye ..doakan saya jugak ye due 9 mac 😍

Câu hỏi liên quan