23 Các câu trả lời

Saya pon bersalin vacuum jugak 31/12/19. Sebab tak pandai teran n baby dah tertelan najis. Keluar tak nangis. Lepas beberapa minit baru nangis. Kena marah dengan nurse2 😅. Baby terus masuk NICU 4 hari. Sekarang dah 8 bulan aktif sangat 😄

Semoga baby puan cepat sihat..saya pon brslin 14/11 hr tu scra vacuum..sebab xlepas teran..ank kuar pon xkluar suara jgk..lps nursr amek,brsihkan ank..bru kluar suara .alhamdulillah..ank tak de apa mslah..syukur ya Allah.

alhamdulillah syukur. inshaAllah sama² doakan baby kita kuat. Tq mummy 🤗

sama mcm sy hari tu 2hb.. brsalin normal.. hampir nk kena vaccum.. hubs bg smgt suruh teran ckp kepala bby dh nmpk.. bby kluar je xngis.. trus kena nt nicu dan scn dekat smggu.. sekrg bby dah sebulan5hari☺☺..

baby kt nicu. so saya pam je dlu then kasi dia. tq lia 😍

hye, boleh tau x brapa lama baby kena tahan dkt NICU? sbb bby sy pun sama kes mcm sis. lahir vacum dan bby x mnangis n bergerak. risaunyaa hati ni.

smoga baby cpt sihat sepenuhnya.. dpt blik umah cpat ammiinn... pn kena jg kesihatan.. jgn stress ya.. inshaallah sumenya akn baik2

VIP Member

Alhamdulillah..slamat brpantang..smoga baby sist selamat..insha Allah amiin2 ya rabbal alamin..

Amin ya Allah. TQ atas doa! inshaAllah semoga awak dlm lindunganNya. 🤗

Semoga dipermudah urusan sis.. semoga baby kuat dan cepat sihatt💪💪💪... Aamiiin❤️

Alhamdulillah tahniah.. Semoga sis n baby sihat2 dan dilindungiNya. Selamat berpantang juga..

InshaAllah.AMIIN TQ mummy 🤗

Semoga bby awk cpat sihat dan dprmudahkan semua urusan sis...inshaAllah mudah2an amin...❤

InshaAllah. mudah-mudahan! amiin tq mummy 🤗

Smoga baby puan cpat sihat n smoga dpermudahkn sgala urusan puan, aamiin..

Tq mummy 🤗