Pantang

Aku heran org kate cpt badan ko susutkan? Ble aku kate aku aku pantang btl2. Ye la ko jenis badan cpt kurus" ko xtgk aku mase ank first, smpai laki aku pn ske tgk, die kate aku klakar ble gemok??if u nak i kurus u kne jdkan i kurus?xperlu beratus2 jamu ko hadap. Pls la ikot la petua org tua2 jgn berlagak da sihat jln2 bwk ank kluar. Bli sayur alasan kne berdikari. Pls STOP it. Yg suami lak ble isteri dalam pantang jalan kan la tugas ko.. Xlame pn.. Sbulan stengah je jaga wife xsame dgn die jaga ko 50 thn nnt. Pg2 xsmpat nk msk. Stop it! Ko ptg2 bahan2 mlm ari then ko msk pg2 b4 gi kj. Melainkan outstation kes lain da la. Lg 1 girl jgn tunjuk ko blh buat sume sgt. If one time die nmpak ko buat sume abis la ko..nnt rahim jth spe nak salah? Biar je umah tu sepah die nmpak.. Mlm die blk kj, semak mate die smpah da segunung mst die wat. Tp mate kte la xthn.. Bab penjagaan badan lak.. Tlg jaga.. Jgn ko rse happy nk menunjuk yg ko blh buat sume dlm pantang.mula la nnt ko jd bwg rangers "ala, aku blh je g bli ikan mase pantang xkan ko xleh? Hentikan ckp mcm tu kat org lain klu nk mereput badan ko, and mke mcm kertas pasir ble blm jelang usia.. ??. Kesimpulan die suami pls bantu isteri KALAU KAU NK PKAI LAME! #pantang days 25 #abis la aku abis pantang mst kau2 kne wat kj blk????

1 Trả lời

😂😂😂👍👍👍