15 Các câu trả lời

Awk dh pergi hospital ke? Sy pernah mcmni..tp kecik sikit..sblum kluar mcmni sy dh g scan,tp xjmpa pun kntung atau apa2..rahim j menebal,upt positif..darah pun positive pregnant..dlm 4 mggu turun darah seketul mcmni..mcm kantung tp doktor kata mgkin dinding rahim..sbb lps kluar sktul mcmni darah kluar mcm period..😅doktor buat tvs pun xnmpak kntung or darah beku..so xblh jump to conclusions yg gugur..mgkin kehamilan xjd so turun mcm period..tp after sbulan kjdian sy delay period n check upt positif lg..n now Alhamdulillah dh 16w..😅

Sy ada tnya doktor, dia ckp xperlu pntg since xde tnda2 gugur..tp sy ttp jaga makan..

TapFluencer

Bawa ke hospital nnt diorng biasanya akan bawa pg lab untuk pastikan. Saya prnah kluar mcm ni tau2 darah beku&lapisan dinding rahim je doctor kata bukan kantung. Try check upt juga biasa lepas gugur tu akan positive lagi upt tu . Kalau btul kantung mungkin anggaran 4-5w ke rasanya sbab xde janin lagi.

Makaud saya kluar camni dlu means x pregnant. Tu cuma lapisan dinding rahim and darah beku bukan kantung pregnant..

yg ni masa kandungan 8 mgu...besar pad dan keluar pun sakit ... maaf semua saya x pandai nak blur kan gambar... maaf lah kalau gambar menjijikkan...

Pergi klinik & hanya doktor yg boleh analyze. Tunjuk gambar. Better doctor scan utk pastikan kantung atau darah beku. Lain orang lain yg dialami

Dlm 4-5 minggu. teringat masa gugur aritu keluar mcm ni jgk. mcm perut ikan kerisi tu 😢

maaf lah gambar menjijikkan... mcm ni keadaan masa saya keguguran 4mgu... kecik je..

kawan saya pernah miscarriage keluar darah ketul macamni. anggaran mungkin dalam 2bulan

Ohh 2 bulan.Ni kiranya kantung ke mcm mana awak?

ini kantung wak. ggur di awal kehamilan. skrg mcmne, knpe tkgi hospital terus?

Dah g hospital. Doc scan katanya clear dh. Cuma x tau berapa minggu sbb period sy x teratur

kalau mcm ni antaran 5-6 weeks. kena jumpa doktor. jangan biarkan.

jd kantung atay drh beku

sy pernah kna cmni. tapi ni darah beku. bukan kantung atau janin.

mane ad awak . sy pun pernah ggur. ni bukan darah beku 😅😅😅 ni kantung awak. anggaran keguguran mgkin dlm 4-7w .