14 Các câu trả lời

Ada . Sy salah satunya sis . Taktahu mengandung hari pertama fresh blood warna pink macamtu . Besoknya berlarutan selama seminggu. Pergi kk doctor sahkan sy mengandung 8weeks. Lepas daritu, spotting masih keluar lg seminggu juga mcmtu. G klinik private scan baby ok, doctor bagi ubat duphaston (kuatkan rahim) tapi sy tk makan. Balik rumah sy berehat betul2.. alhamdulillah selamat sy melahirkan.. anak sy dh masuk 1 tahun. Better sis pergi hospital, keadaan setiap org berlainan. Minta penjelasan doctor ya

kalau post dah lama tak payah laa komen ... orang dekat sini semua nak cari post baru !!! sebelum komen tu baca laa dulu tahun bila punya main komen Jee disebabkan orang komen post lama .. post baru semua tak timbul menyusahkan betul ... post dah 1tahun sibuk nak komen

berlapang dada lah. Mana tau untuk rujukan yg baru join Apps ni. Jangan marah2 na... senyum sikit 🥰

mommy kena byk bedrest mommy..sy awl2 itu ari pon spotting..doc bg duphaston..dlm 2 minggu jgk baru stop..kena byk bedrest..sy perasan bila sy byk gerak mcm naik tangga, lasak2 sikit buat kerja mesti kuar spotting..bila sy byk rehat, dia ok2 jer..tc mommy! 🙂

Saya pun sama mcm tu dr 5bulan sampai dekat nak bersalin keluar,on duphaston jugak,Alhamdulillah kene selalu alert darah dan warna..rasa x sedap hati ape ke trus ke hospital tnpa lengah..

Itu normal time pregnant sis. Sye masa 1st trimester mcm tuh. Refer doc, doc ckp normal, just kena byk rehat. Tp pape pun sis refer doc ye.

saya. brownish spotting. Dr ckp threatened miscarriage, kena kurangkan kerja berat2. so far, dah hilang brownish spotting saya.

seminggu dua jgk, tp on off bkn hari2 ada. kejap ada kejap takde mcm tu laa

Saya mcm ni dari smpai 4 bulan, dah check dr tak de masalah apa2 , just continue makan duphaston. Yang penting jumpa dr

saya pun mcmni.. spotting brown.. ade fresh blood byk juga kdg2.. tp baby sihat. baru 7 weeks. takut tapi redha je.

Saya makan duphaston 3 minggu. Bed rest seminggu pada minggu terakhir, baru berhenti.

kalau awk bkerja. boleh mintak dgn bos unpaid leave kena bedrest.

Câu hỏi liên quan