32 Các câu trả lời

Salam sy nak tanya, sy baru 33week misi dulu pernah bagtahu nipple sy kedalam so sy beli nipple puller. Tadi bila pakai tiba2 keluar susu. Apa patut sy buat? Perah dan simpan atau biarkan je tunggu sampai bayi lahir🥺

hi monmy.. nak tanya kalau bersalin waktu 31 weeks baby kena duduk dalam ventilator ke? bersalin pulak mcm mana ye? boleh bersalin normal ke kena czer. risau sbb baby saya doc ckp iugr

kandungan sy baru 30weeks 3day tpi bby kuat mngeras lps tu kt bawa sakit sgt..

nak tahu baby tu mengeras cmna ye

Anak sulung saya lahir 31w4d

ya sis sbb mau msukkn ubat

saya 31 minggu 2 hari. belum ada tanda apa2 cuma bby kuat bergerak hari ni. mungkin sedang berpusing.

nak tnya ibu2 yg masuk 31w6d ade x kerap rasa baby mengeras ..sekjap sekjap baby mengeras ..smpai rasa mcm sesak nafas..

bg sy biasa sis. mmg dh musin kita akn rs smpai senak rs. sbb bila bby mula nak brgusti dlm perut.

saya 2x lahirkan baby premature 33w.. jangan risau mommy.. baby prem baby yg sgt kuat..💪

sma...sy pun ada bby prem...28w dn 30w...dua2 brslin normal....skrng 12thun dn 11tahun.....mmg btul2 aktif🥴🥴🥴...

Saya bersalin 31w2d tahun lepas n ank Saya lahir 1.6 kg..38 Kat NICU n SCN

sy 31w dah.. selalu cirit birit, (sehari 2,3 kali membuang) selalu rsa pinggang lenguh.. x apa ke?

senang je nk bg aktif .. buat keje ke atau apa apa .. tgk dia respon

Câu hỏi liên quan