23 Các câu trả lời

Maybe boleh google je maksud nama Aril dekat internet. Saya tak pasti maksud nama Aril ni apa. Tapi nama Aril ni banyak version kan.. Ada Aril ada Ariel ada Areil banyak lah lagi saya pun tak tau semua nama ni bawa maksud yang sama ke tak

Saya ada google maksud nama Aril ni. Dia bagi maksud yang aril ni suka menolong dan jenis yang belerja keras. Selain tu, bersemangat dan mampu berbicara dengan baik. Ni apa yang saya dapat dekat internet lah

Bila google maksud nama Aril ni dia kata nama ni usually guna dekat israel..... Saya macam hmm taktau nak cakap apa.. maksud nama dalam islam tak sure pulak. Maybe boleh tukar nama lain kot sis

Tak silap saya maksud nama aril ni macam senang nak didekati. Kira macam friendly lah bila dah besar. Tak pasti lah accurate ke tak but ni yang saya baca lah dekat internet.

Husband nak bagi nama ni jugak dulu dekat anak first, but since google maksud nama aril ni takde so tak jadi pakai nama Aril... guna nama lain yang ada maksud

Husband nak bagi nama ni jugak dulu dekat anak first, but since google maksud nama aril ni takde so tak jadi pakai nama Aril... guna nama lain yang ada maksud

VIP Member

Saya dulu pun nak letak nama Aril untuk anak laki saya. Tapi bila google maksud nama macam tak jumpa pulak. So decide untuk tukar nama lain yang ada maksud.

Hmm, saya pun tak pasti maksud nama aril apa. Maybe boleh google kot maksud nama dalam islam. Mesti ada keluar nanti bila google maksud nama tu sis

Kalau sis google maksud nama Aril ada keluar tak maksud dia apa? kalau takde boleh beli buku nama-nama anak dekat kedai buku. Selalu ada je jual.

saya taktau pulak dear maksud nama aril... tapi kalau nak nama lain boleh guna Akhbar atau Amsyar...dua dua ni maksud yang baik-baik

Câu hỏi liên quan