14 Các câu trả lời

Saya. Sebab saya ada spotting dan umur saya dah banyak. Doc swasta advised saya buku pink cepat sbb sy gol. berisiko ibu hamil; umur dah banyak. Saya call n wasap KK, KK terus minta saya dtg keesokkannya utk daftar buku pink. ❣️ Klinik swasta dan KK scan (nmpk kantung) dan sahkan saya hamil 4 minggu masa tu.

Dia sama ada awal sgt Takut xnmpak lg. Tapi klau yakin diri tu golongan berisiko, better awal2 tahu terus refer doktor. Mcm sy sbb dh dpt pesan dari doktor, andai tahu pregnant, cek je upt positif terus refer jumpa pakar. Mmg awal jgk la pergi, xtunggu 6-8minggu mcm org lain. Lain org lain concern dia.

Awal sgt sis.. Xnmpk apa nnt. Paling awal boleh cadangkan pd 6w, itupun just untuk nmpk kantung..yg mana risau dgn kandungan ektopik. Utk betul2 nmpk heart beat & janin better 8w ke atas.

Saya haritu waktu 5 weeks pegi check perut kat kk, baru nampak kantung dgn biji kecik je, then dtg lagi 2 mggu (means 7 mggu ) boleh bukak buku pink dah

8-16week+..pun boleh..sbb da completed kandungan yg besar..so kite puas hati tgk scan baby Mcm mne nnti..😘👌👍💪🤲

okk mkasih kak

Sy aritu 6 minggu baru g scan..x pg yg 4 minggu sbb nk pastikan betul2 upt double line n dpt buat buku..banyakkan berehat

okk sis..tq

Saya scan masa 4weeks just to confirm pregnancy and yes dah boleh nampak kantung. ❤️

Saya sudah tapi masih belum nampak apa apa. Baby masih kecik 😊

sis scan balik week ke brapa boleh nmpk

awal sngt 4minggu.. klau 8minggu ke atas insyaallah.. dah nmpak..

oka sis makasih

VIP Member

4w tak nampak apa2 lagi. Scan w8 baru jelas

Câu hỏi liên quan