18 Các câu trả lời

bg sy banyak ni. sy assist dr khitan bby prempuan pon takat stitik dua je kt kapas. itu pun guna hujung needle. better check balik

baby sy pun tak banyak darah n tak nagis pun...n lagi 1 cuba sis tukar pampers yg lembut...kalau sy..try bnyk jenis pampers...pet2 n drypers mcm agak kasar... Huggies mmg lembut sesuai dgn kulit bayi...itu bg sy la...kesian baby...tak pe doa banyak²..sy faham..sy pun risau kalau mcm tu... tukar jenis pampers yg lembut .dan juga baby wipes tu hati2 pastikan yg lembut jgk...

X sure la..ank sy 3 ppuan pn sunat darah pn setitik je lekat..mmg x nangis.tp sy x taulh kot org lain pn ade y mcm ank awk

saya tanya kawan2 semua ckp setitik dua. dah bawak pergi klinik dah. dr bagi antibiotic sbb mcm dah ada infection. harap2 lepas 3 hari surut bengkak dkt area situ. risau saya

sis pergi hosp terus..sb baby girl bsumat drh setitik 2 je..kdng ad stgh baby x nangis pun..plss g hosp..

Sy baru ingat nak bawak anak g sunat bulan depan.. Tapi dah tengok posting ni rasa seriau pulak 😅😅

Kedua2 ank perempuan saya nangis sekejap je mungkin terkejut. Darah setitik dua mcmtu je.

TapFluencer

Kalau keluar darah lagi baik pergi hosp. Anak saya khitan takda banyak macam tu

dah bawak pergi klinik dah. dkt area khitan dia tu bengkak Dr kata mcm ada blood clot jgk dan ada infection. Dr ckp mgkin terpotong dkt urat yg banyak darah kot. Dr bagi antibiotic untuk 3 hari kalau masih tak okay refer hospital.

Direct hospital please, no more further delays.

Okay good, observe anak and she will be fine soon🙏🏻🤲🏻❤️

Buat dekat klinik mana ??

Câu hỏi liên quan