112 Các câu trả lời

normal. mostly patients yg dtg klinik mcm tu sbb kck lagi. doc akn bg nsihat lg 2 mnggu dtg. jge mkn mnum okiess.. ♥️

betul .sy pn 5 mnggu x nmpk lg mnggu , so doc suruh dtg 2 mnggu akan dtg lagi

sy mse scan doc xnmpk lg just doc kte rahim tebal tp ade nmpk ruang just xnmpk kantung lagi ...4mggu lg repeat scan ..mcm mne kalau 23/9 urine positif .tp 28/9 negatif ...pernah ade mcm ni x ....

sory nak tanya. kalau kejap -ve, kejap +ve, cek darah pulak doctir kata below 5.0 xpregnant tp buat scan ada kantung. mcm mna ya? kira ada la kan?

awal lagi puan.... selagi kita tak bleeding... so jgn risau..... if bleeding...maaf cakap... tolonglah gi check doc... setelah puan tahu puan sah preggy...

saya pregnant 5 minggu 6 hari.. dah pegi klinik utk scan..tapi keluar spotting..doc kata kalau byk pegi hospital terus..macam mana nak tau banyak dia tu macam mana yee?perut still cramp..

maaf tye sis , posting ni su tgk 1bln yg lps kan.. skrg baby mcm mne ye ??

normal sis . kkdg terlari dari date tu .. sbb sy scan 4w tu kosong lg . lepas tu 7w saya scan baby bru 6w 3day mcm tu . kekadang tarikh pembenihan pada rahim akan lari sikit .

sy mase 6mggu 4 hari scan da nmpk janin..jntung da ade tp x leh dgr lg sb kecik..mase 7mggu 4 hari scan lg skali kt klinik pakar o&g.. alhamdullilah da ade degupan jntung 🤗

Saya baru scan td 5 minggu jugak. Dan dah nampak. Alhamdulillah.. Kadang2 ikut sesetengah org jugak sis. Awal2 mungkin tak nampak. Mungkin 8-10 minggu dah nampak 😊

Saya macm tu juga pastu ada ada macm spotting y banyak dari biasa g hosptl dia scan bawah n msuk muncung itik lg byk darah keluar.. hmm xtahu normal ke tak

Betul tu puan. Begitu juga sy. Doctor kata minggu ke 6 baru mula nampak dot. Tp minggu ke 5, kalau scan, boleh nampak rahim sudah membesar tanda mengandung

Saya alhamdulillah semlam 4 weeks 6 days pergi scan nampak kantung dn janin tpi kecik2 halus .. in sha allah nanti awak pegi lgi 3 @ 4 week dh nmpk dh😇😘

Câu hỏi liên quan