71 Các câu trả lời

normal tu maksud tangki berak dia belum penuh sebab dia menyusu kan 🤗lepas tukar lampin jgn lupa bagi minyak kembung perut kat perut dia🤗

normal je .. anak sy pun kdg seminggu 1 kali berak 😂😂 tapi kentut tk payah cakap la 🤣🤣 menyengat ke hidung baunya 😂😂😂

Kalau fully bf normal seminggu x berak pun masih normal. Tapi kalau minum susu formula sehari x berak pun kira x normal. Saya tanya nurse kk

Nurse kk cakap normal kalau seminggu tak buang air besar tapi janji kena kentut. Kalau tak kentut, kena jumpa doc

fully FM normal kalau 3 hari baru berak asalkan baby kentut, tak meragam,perut tak keras. pengalaman anak yang 1st dulu 🥰 #momof2son

ank sy bdn mnun fm pn mnun. tp x berak normal ke...

utk baby susu badan normal tak berak 14hari . if lebih 14hari tak berak kena pegi emergency . utk baby susu formula hari hari kena berak

hello mummy's sy nak tanya sikit anak saya dah 4 bulan penuh breastfeeding.dah 5 hari tak buang air besar tu normal ke.ade kentut kerap.

Kalau baby bf takda masalah kalau tak membuang air besar if dia minum susu fm tak membuang air besar tu risau sembelit

Baby saya 2bulan lebih.. Fully susu formula. Cirit birit kuning + hijau. Ada darah calit2 sikit. Ibu2 pernah jadi x?

TapFluencer

tadi saya baru tanya DR , normal umur 3 bulan 4 hari tak berak . kecuali dia meragam mgkin sembelit ,

Câu hỏi liên quan