34 Các câu trả lời

sy due awal 10, dh start membeli dah brg² keperluan ibu anak .. sikitt², tp baju² baby semua belum, tggu scan jantina dlu bru start membeli hihi 🥰

due 16/10. tunggu scan 18w nantilah baru nak beli. baru survey2 buat senarai & masukkn dlm shopee je. nnti dah tahu jantina baru beli kot ☺️

Sy due 13 oktober. Ada la beli 3-4 helai baju, tu je sy baru beli, dah ank kedua pun tapi rasa mcm lost taktau nk beli apa lagi

sy trauma beli awal2... ok je awk nk beli sikit2 dlu yg mahal dlu awal2 tak la terasa sgt klu beli skligus nnti.. 😊

Hye.. sya due 3/10, memang exited nk beli brg² baby 🤭🤭🤭... ada je beli sikit², nampak comey sngt kn

Saya due 17/10 bulan depan baru nak beli brg sikit sikit sbb nanti kalau dah sarat takut tak larat pulak 🤭

Sy due 15/10 .. ank ke 2 hehe mostly xbeli awal pun start baby dh 7bln nanti blh dah beli sikit2.. 🥰

saya due 13 oct. belum beli apa2 .biasanya saya start beli brang klau kandungan dah masuk 7bulan😁

it's too early usually people will advise to buy babies items around 8 month plus of pregnancy

syA due 21.10...kbnykn brng mwrsi abng dya jak sbb abng pun bru setaun lbh😂brng mc ok..