30 Các câu trả lời

sy pn false contractions lma dh sis..sis kna pndai bezakn false ke true..kl non stop n kuar tnda kna g hspital lh.. kl contractions mcm senggugut sakit blkg pinggang ke bwh 2,sy dh slalu..tp on off lh..blh stop n xde tnda..2 sy duk rmh je lg...

da bersalin ya mommy.. mcm mana turun tanda tu bersalin awal ke? rasanya anak da nak setahun kan 😊

Sye ank sulong 33week pech air ketuban.. G hospital 3cm jln dh buka

*cuba check

saya 33minggu 6hari masih blom bersalin lagi..mungkin dah smpi hari bby nak jumpa mummy nya kot siapa yng bersalin 33minggu tu..tapi tak apa tahniah kepada ibu²yng dah slmt bersalin..🥰🤭👍

nak tnyaa klau dah 34 weeks pstu rse sakit dkt bwah perut ni mcm sakit senggugut klau baring okay tp dye kjp ada kjp tkde sakit tu knpe eh tu tnda nk brsalin atau apa sbb saya bru frst time

saya 33 weeks braxton hicks

sama saya sehari dlm 2 ke 3 kali, perut rasa mengeras kdg kepala rasa kat bawah dan perut rasa memulas spt nak membuang

sama Seperti sya.. la Ni.. ngilu sgT berjLn.. hri tu masuk wad sbb kluaq drh sikit ja.. tkut jdi apa2 kan.. p hospitaL.. tp besoknya kLuaq wad.. sbb X dak apa

hari ni sy 33week 4day hari ni jgk baby sy meninggal dlm perut

Innalalillah wainnailaihirajiun, semoga sis dan keluarga kuat ya, anak syurga tggu mak ayah dia kt sana

ada tak macam saya selalu tak selesa tindor bila malam.permukaan kita tu terasa sakit nyilu²..baby selalu mengeras tak boleh berdiri lama terus mengeras

nak tanya.. kalau bersalin 33w. baby premature ke? maaf tanye.. sbb sy pun risau jgk.. sy bnyk berjalan lg2 turun naik tangga..

ya.. lahir 36week kebawah primature

Câu hỏi liên quan