4 Các câu trả lời

1, hormon awak mungkin cepat nampak, atas orang. Saya check upt positif time lewat period ke 8hari. Baru check, naik double line terang.. check awal2 takut jugak menghampakan. So tunggu lewat 8hari baru check😂 2, saya buat buku time kandungan usia 9minggu 4hari.. saya pergi scan dulu kat swasta confirmkan.. alhamdulillah nampak baby dgn bunyi jantung skali.. esoknya saya pergi KK terus bukak buku hehe.. 3, saya tak ada alahan langsung. Syukur rasa.. sekarang dah 17week. Masih tiada apa alahan..

1. hormon kalau dah ad test akan positive..hormon tu akan ad jika berlakunya persenyawaan dan penempelan. Utk lebih kepastiaan lepas delay period seminggu pg ke klinik swasta utk scan. boleh tahu kantung ada atau tak..kantung terletak di dalam atau luar rahim. 2. KK ikut tempat..ad yg boleh bukak terus buku pink..ad yg dtg tp utk buat appointment semasa 12w kandungan. 3. Alahan ikut badan masing2..ad yg xde alahan langsung..

1. Xpnh cek b4 period. Bila delay bru cek. Sbb masa bru sngt kwin ad la buat😂. Dh Lama period dtg je xpnh nk cek. 2. Pngalaman sy pgi klinik utk confirm positive test. Dalam 3 minggu terus ke kk buka buku masa 6w. Kena dtg pagi. 3. Bgus sis tiada alahan. Sy rse sehari pling byk lebih 5x nk muntah. Xmasuk yg betul keluar isi muntah. Selera mkn hilang. Kuat nangis. Depends pd bdn. X semua org ad alahan

Bukak buku 2bulan ke atas...lpas bukak buku nnty doktor akn scan...klau nk scan 8minggu ke atas bru nmpk kntung,baby,heartbeat...Alhamdulillah sy hnya alahan xbleh bau ubat gg...jd sy mmg xbleh gosok gg...klau mkn tu selera mmg teruk kjap² lapar...

Tq2 🥰🥰🥰🥰

Câu hỏi liên quan