40 Các câu trả lời

bestnya xda alahan. rezeki awak.. huhu sy setiap kali pregy kena morning sickness. huhu tgh berjuang dan bertabah je ni. kekdg rasa nak nangis juga sbb setiap masa loya.

Bestnye xde alahan. Saya smpai skg alahan xhbs lg. Xbole bau ikan dgn ayam, xlalu nk makan, rse nk muntah tekak loya je. Pening kepala smpai kdg rse nk pitam. 🤮😌

sy pun xde alahan waktu mengandung, tp waktu 30weeks ada gdm pulak..hb semua normal.. n alhamdulillah baby lahir sihat..don wori sis, rezeki kita la agaknye hehe..

untungnye xde alahan.. sy ni nk telan nsi pun xboleh, mkan sikit dh muntah.. demam on off , pening lg.. rsa nak je benti keje tp pk kan ekonomi skrg ni hmmmm

bestnye tkde alahan. saya skrg skrg 8w, alahan smpai lembik bdn. msuk dapur pn tk boleh. loya muntah. brgasak dgn ank umur 1y5m lg. mmg tk larat sgt²..

sy xde alahan lgsg...brsyukur sgt xde... ade sesetgh org alahan truk smpai x leh bgun... x smestinya klo prgnant..akn ada alahan so klo xde alahan..brsyukurla

Mmg bsyukur. Tp dia risau. Sbb hormon yg hasilkn morning sickness ni bgus utk baby and kurgkn risiko keguguran.

alhamdulillah. sama lah dengan saya. ni dah nak masuk 7w. alhamdulillah okay belum ada alahan. harapnya kalau ada pun janganlah sampai lembik2 badan.

Sis jgn minta alahan ni saya pon xtahan menahan alhamdulillah sis xde alahan enjoy je moment ni sis xpyh compare dgn org lain 😁 setiap org lain2

saya ad loya muntah tp xteruk .. cuma xde selere makan je .. n xbole cium bau sup n bau hanyir ayam dan xbole makan sup

huhuu .. smpai sekarang xley mkn sup ayam

VIP Member

Rezeki tu takde alahan. Sy nasi pun takleh telan. Bau bawang kuat pun nk muntah. Tengok sup pun takde selera.