43 Các câu trả lời

Kalau anak first dinasihatkan beranak di gov, sbb kita xtau komplikasi apa yg bakal berlaku, jadi apa2 kat swasta diorg akan tolak ke gov juga. Kalau dah second third tu is okay swasta.

Faham sgt, saya ignore je. Bg saya lg better gov sbb cukup lengkap barang semua apa apa jd kalau kt swasta pun dorang tolak ke gov jugak.. asal selamat itu dah alhamdulillah sgt

Part xde katil tu xleh bla.. Hahaha.. Ckp laa at dye.. Kesian nye nasib dye.. Smpai xde katil.. Kalau laa smpai xde katil, lame dh hspital kerajaan ni kene isu besar.. Huhu

Saya 3 org anak semua gov,ok je xde masalah ape pn,nurse kat situ siap dah kenal dah dengan saya,ni skrg mengandung anak ke empat dah 11 minggu alhamdulillah...

belum lg citer kononnya hosp gov jahit tak elok la, sakit la n mcm2 la..bersalin kt memana pun tetap sakit jugak..manada bersalin yg tak sakit 😏

Hehe...bile sy bc word sis. .."mne ada bersalin tak sakit ".tringat sy bru2 ni sy admit ms bersalin bile dgr nurse mrh dkt patient yg xnk bgun pas operation..xnk g kencing n etc..alasan kata sakit...😅nurse kata... Mne de bersalin tak sakit...klu tak sakit..mau hri2 org nk beranak n ada ank tanpa henti..sbb xsakit ms bersalin..hehe...😆😂😆😂

VIP Member

takde la smpai mcm tue sekali sis..sy 3 dh ank lahir dekat hus gov takde pulak mcm tue..biasala mulut org nie kan..sje nk takutkan awk tu

VIP Member

jgn layan komen2 mcmtu.. yg beranaknya kita. klu ada komplikasi, sy tanggungnya kita... nk private atau gomen tu sbnrnya ikut kmampuan

Sy wlupun tunggu hari je ni, bila org Tanya mcm tu, sy jwb je.. If anything happen senang, sbb government smua nya ada n lengkap.

VIP Member

Saya anak 1st bersalin csec dan 2nd vbac kedua2 kat gov juga.. Tak da masalah apa pun semua OK je.. Bb dan saya selamat 😃

VIP Member

Jangan layan je..xpun jawab, 'siapa yg nak beranak skrg?'..hahaha..mulut orang ni susah nk tutup,dh penat nanti diamla

Câu hỏi liên quan