60 Các câu trả lời

Sy bru ja pack tadi..38weeks esok last kja😅..skg rasa nyilu2 pengkal peha, pundi kencing and tulang punggung..x slesa betul dibuatnyer...

hehe .. smoga slamat bersalin ye 🥰

Bestnya.. Saya tak sempat lagi nak sediakan brng bby.. Lagi2 sekrng pkp susah nak gerak ke mana.. Harap2 sempat laa.. 😅 #33weeks

Aminn.. In shaa Allah.. Harap2 gtu laa.. Online nie takut tak puas hati bila brng smpai.. Tuu xmo beli online.. Huhu

Saya ! Siap packing comel2..tapi last2 masa nak masuk labour room , nurse suruh bwak wipes tissue dengan pampers je 😂

Sy beria je kemas kelaskan last sekali nurse mintak pampers je masuk lr.. Kesian husband bwk byk beg 😂tdok hospital kot

alahaii nurse pon 😅😅

Sis, boleh tak listing barang yg sis pack.. first time dan blur lagi sebab tiada orang utk guide..☹️

Sihat dalam 24 gitu dah boleh discharge yg penting baby dah berak and kencing

Saya bawa baju 2 pasang je. Utk balik rmh. Sbb kat hosp baby pakai baju hosp sediakan je. X bwk byk. Hehe

Ada plk yg sediakan baju ye? Pelik gak.. Hehe..

xcited bsuh smpi dua kli hahahaha xpack mcm tu pun sbb fkir xnk dduk lma kt sepital insyaAllah hehe

btul sgt tu 😂 xpsal2 bby pkai bju kawen pulak

Nak buat macam ni jugak tapi tak start shopping barang baby lagi. Dah masuk 27 week. 😅

Haritu ingat nak shopping tapi rasa macam awal lagi. Takpe lah, lain kali punya sale. Beli sikit sikit yang perlu je sekarang ni. 😅

Bercadang nak packing macamni jugak. Tapi plastik ziplock tak beli beli lagi 🙆🏻

Jauh eco shop😅 dlm daiso or diy ada jual ke??

VIP Member

Waahh saya pula yg excited.. Semoga Allah permudahkan segala urusan sis ya💕🌷

hehe excited kn bile tgok bju2 bby nie 😬 amin mudah2an dipermudahkan sgala urusan 🤲🏻