37 Các câu trả lời

sy seminggu sblm kwen period ..elok lpas kwen subur , alhamdulilah tak smpai sebulan kwen lekat ..rezeki awal allah nk bg.. tp nk terng kt org2 tua mcm nenek bg dorg faham ssh skit hehehe 😆😆😆

Sy nikah 17/8/2019. 30/8/2019 period, lepas tu terus lekat, skrg dah 19weeks+. Dari sebelum kahwin lg mmg berharap sgt dpt ank cepat & tak putus berdoa mintak dgn Allah. Alhamdulillah rezeki 😄

VIP Member

Makan asid folic dan kerap bersama suami sis. Asid folic tu bt ovum subur dan rahim kuat. Klau lagi mahu cepat sis dan husband makanla asid folic tu. Semoga cepat dapat baby sis 😊

Sy mkn asid folic sblm kahwin(2minggu sebelum khwin)hari khwin first period..terus lekat😀

Saya nikah bulan8 bulan10 hamil bulan 12sanding sekli dgn adik .orang duk heboh sume sy bunting pelamin ,mklum la sanding bawak baby skli dlm perut .heheh,

2 buln tu msa snding..sbb preggy buln 10

Saya period 30/8 nikah 2/9.. masa tu pandai plak period stop.. so memang sepanjang bulan 9 tu saya honeymoon n subur alhamdullilah bulan 10 saya mengandung.

VIP Member

Nikah 17/8/18...Period 20/8/18..lpstu bulan 9 dah pregy..7/10 sy keguguran 7w. Sy ttc slma 8bulan...bru lekat balik...Now dah 27w4d..Alhamdulillah

Saya nikah 30/8/19 time hari nikah tu jugak saya period , 4/9 period abis 2 minggu lepastu majlis belah lelaki saya check saya da preggy

VIP Member

Alhmdlh..sya khwin thn 2017 ari tu lps smgu da period..xsgka trs lekat,rzki awl Allah nk bg...n now ank da umr 1 thn 3bln..🥰🥰🥰

Alhamdulillah saya masa nikah 15/3/19 tu last day period. Terus lekat. 15/12/19 selamat lahir ke dunia baby boy! Hehe syukur.

Saya pun bunting pelamin jgk..tp alhamdulillah kandungan masih ok..cuma nk kira week brpe tu la sush sikit mula2

Câu hỏi liên quan