28 Các câu trả lời

senang kata ikut keadaan pada masa tu... kita pun tak tahu bahagian kita mcm mana lain org lain.. skg ni memang mcm2 fikir nak2 org ckp tu ni baca tu ni , byk ganggu fikiran.. hehe.. semoga sis kuat, byk kan zikir, berdoa agar dipermudahkan urusan selamat bersalin n bby n sis sihat.. Amin..

sama la dgn saya.. due bln 23/10.. tp sebab kena induce.. 7/10 ni dh kena serah diri.. sy nak elakkan rase takot or debar2.. sy xnk baca or dgr pengalaman org lain sakit bersalin mcm mana.. sbb sy ni jenis cepat fobia.. jd lebih baik sy xtaw.. bila tiba masa.. rasa sendiri.. huhuhu

blm jgk...hspital kota bharu

sy pun due 22/10 tiap mlm x blh nak tdur asik terbayang je ne sakit contruction tu..mampu ke x ye sy hadapinya..😂semoga Allah permudahkan kita semua ye ibu2..skrg ni dah start sakit pinggang..kat ari2..nak jalan pun.payah..duduk pun sama..klo blh nak baring je😂

Sy 24.10.. Ank 1st juga.. Neves, xsabar semua ada.. Jgn risau.. Nk x nk kena redah jugak kan.. Hehe. N kita xtau nasib kita czer or normal. Yg penting ibu kena kuatkn semangat.. Emosi kena jaga sis.. Doakan sy juga..

sy due 10/10, ank yg ketiga.. alhamdulillah, 2x brank normal tp kena induce 2x.. pilihan sy baik beranak normal.. sakit mmg sakit tp xla sakit lama mcm mna kna czer.. lps kluar baby hilang rasa sakit tu..

semoga dipermudahkan urusan kta.. xsabar sgt dh ni..hehe

Sy due 8/10, tapi baby nak keluar awal, 23/9 hri tu dah selamat bersalin secara normal, anak first,, sakit contraction mmg tak dpt nak gambarkan, bykkan zikir inshaallah, semoga dipermudahkan

better bersalin normal sbb sakit time tu je. nak pantang pun senang. kalau czer nnti masa pantang susah nk bergerak & kene berjaga2 dgn luka czer lg. makan kene pantang. leceh la

Sy 10.10 nervous gila jugak rasa. Hari2 tanya baby bila nk keluar. Anak 1st jugak ni. Semoga kita semua selamat bersalin & anak sihat inshaa Allah.

Kalau di ikutkan saya lebiv memilih normal drpd czer. Tapi apakan daya terpaksa jgam czer sbb saya pp type 3. Doakan saya 13 oct ni czer.

Aaminn. Terima kasih

sy due 12/10.klau blum bersalin sblm due kna serah dri sbb gdm..harap dpt bersalin be4 due..

Câu hỏi liên quan