46 Các câu trả lời

Saya pun sama .. tgh pregnant first baby Alhamdulillah after 4 years married .. skrg umur 30 dan 16weeks Alhamdulillah .. sebelum ni sy montel .. diet nasi jgk .. ambik protein ja .. skrg bila pregnant asyikk tibai nasi ja hahah .. naik berkilo ehehhe

Wah alhamdulillah.. Samalah kita kuat makan nasi.. Hahah anyway take care 🤰💕

Sama la sis, sy baru je beranak sebulan lebih, umur pon 32, alhamdulilah dipermudahkan semua urusan masa pgnent smpai beranak.. Bdn dari 50++ jd 70++, syukur time berpantang ni jaga betul2 dpt balik berat bdn asal..

saya pun 35 dah tahun ni.. 1st pregnancy, dh 15 weeks ++, after 10 years kawen.. br ada rezeki baby.. doakan saya and baby sihat dan selamat bersalin. 😊😊

aah.. after 10years, br ada rezeki pregnant.. kawen umo 25...😬😬

Sy di usia 35 thn ni br 1st preggy..selama 4 thn brkhwin..skng kndungn dh 16week5day..Alhmdllah..Alah 9week shj...Skng dh ok..selera mkn mkin mjd2..🤭

Saya.. 35.. Kandungan kedua, anak pertama selepas 8 tahun. Insya"ALLAH. 8 tahun lps penah keguguran.. Rezeki Allah bagi.. Insya"ALLAH.. 😊😊😊

Insya"ALLAH... Tahniah.. Muga ALLAH mudahkan semuanya.. Insya"ALLAH 😊😊😊

VIP Member

ada yg 40an bru dpt baby.. tu pun dah 5bulan baru dia tau dia prggy. sblum ni dia bt mcm2 yg mom prggy x boleh bt.. tp alhamdulillah baby dia okey.

Haa samalah kita sis,saya umur 32 baru mngdung anak first ,saya da masuk 33weeks 6 thun kawin bru dpt rezeki,Allhamdulillah smoga kita sihat sllu

Xde lah lwat sgt tu,murah rezeki ye trus lekat,btw sy pun selama mngdung xde alahan,xde muntah mual,ngidam pun xde,Allhamdulillah sihat,kerjapun semanggat je,tp kne jaga mkn ek,sbb hb boleh trun tetiba time mngdung,jgn mnum asid folic or vit dg caffein /susu ,mnum dg jus lgi bgus,cuma sy ada msalah buasir je,sbb suka mkn pedas ,nasi jgn ikut sgt mkn byk,nti sngkut bb naik kne mnum air gula,mdh2 an sis kekal sihat sampai bersalin ek.😇

Sma sy.. Umo 32 bln 3 tahun ni kawin.. Bunting pelamin.. Tp gugur 7weeks bln 5 ritu.. Skrg preggy lg.. Bru msuk 6 weeks 😄

Sma la sy 34 pregnant first baby.. Last year kawin now 33weeks.. InsyaAllah bln dpn leh jmpa baby dh.. Doakan sy ye smua..

InsyaAllah sma² kita sling mendoakan...

VIP Member

Sy dulu preggy anak sulung masa umur 30thn. Now, preggy anak bongsu pada umur 40thn. Alhamdulillah, rezeki Allah

Câu hỏi liên quan