2 Các câu trả lời

Saya due sama dengan awak Hari ne pun appointments doctor cek bukaan takde lagi, contraction pun takde lagi Doctor kata rahim saya tebal dan position kepala baby masih di angka -3 jauhhh lagi Doctor bagi masa sampai 24hb kalau takde bukaan juga kena ambik 2 options someother induce paksa dari bawah ataupun Caesar,, yang jadi masalah sebab saya first mom dan usia dah 38tahun kemungkinan gagal induce dari bawah tu besar . So saya jadi takut kan nak ambik peluang induce tu . Sebab kalau gagal jadi double sakit (sakit contractions dan sakit caesar) Ya Allah betapa hancur dan sedihnya saya

saya tadi checkup , bukaan takde lagi pastu diorang bagi tempoh 7hari andaikata takde tanda jugak 1/12 kena serah diri hm

mcm sy 1st baby keluar 38w2d. turun lendir darah dulu. esok tu baru bersalin. 2nd baby sy mcm awak. risau fikir mcm2. sbb mmg xde tanda2 nak bersalin mcm yg 1st. last tu kalau kena induce pon sy redha je janji baby selamat. tup2 39w4d sy bersalin. rasa contraction kerap. semoga urusan awak dipermudahkan . semoga proses kelahiran baby awak dipermudahkan. xpe awak, apa2 proses yg awak lalui yg penting baby selamat❤️

amin inshaallah , terima kasih awak 🥰 . tula saya baby first keluar ada tanda lendir darahtu tapi 4 hari jugakla baru bersalin sebab jalan taknak bukak . yang kedua ni takde apa apa tanda , risau jugak . harap harap dia nak keluar sebelum due . induce orang cakap 2x ganda lagi sakit hm takut betui rasanya .

Câu hỏi liên quan