9 Các câu trả lời

sye da peg! bgus.. byk input yg kte dpt.. kdg nk google tu memg bley tp lg snang nk pham ble Dr/pakar lactation yg bg talk.. yg pentg hsband pn dpt ilmu skali.. bley la hsband tlg ape yg ptut ble preggy/bsalin nant.. n dpt freegift jgak tw 🤭

i'm a first time mummy to be n dh join byk kelas antenatal free kt socmed. sume mmg bagus n at least kita xdelah blur once anak dh kluar nnt. cara menyusu, cara tidurkan anak, beli brg yg ssuai sume dia ajar. tips jaundis la ape la

kena rajin follow ig2 atau fb yg berkaitan dgn parenting. contoh mcm majalah pama, baby language, nyusoo official dll. sy sllu dpt iklan join kelas for free dr acc2 ni

Bagus sangat antenatal class! Banyak ilmu dapat belajar. Mummy try online classes ke. Kalau tak silap, ada sesetengah hospital buat class ini secara percuma. Saya pernah pergi yang dekat Hospital Ampang. Siap dapat makan lagi

saya pergi hehe seronok sebab suami pun interested & focus sekali. next saya pergi yang mommydaddyni punya 3/12 ni 😬 mcm lagi best sebab ada exercise & ajar mandikan baby sekali. good for new parents

sy tak join kelas fizikal,tp join seminar doula Mas. kelas pun ada,Alhamdulillah sgt2 membantu terutama yg mahukan Gentle Birth,Natural.

VIP Member

Bagus. Saya penceramah kelas prenatal. Saya sangat menggalakkan ibu ibu menyertainya

bagus utk first mom👍🏻 Kelas2 mcmni akan share banyak ilmu dari pakar.

bagus2..lagi2 cara pernafasan utk teran baby..

better pegi untuk persediaan awal

Câu hỏi liên quan