12 Các câu trả lời

Maaf tak pandai nak baca. Klinik mana tu? 😁 Kalau kerajaan mmg normal kot. Sy pon baru2 ni merungut jgk kat suami, kalau pergi kk utk appointment scan perut je mesti doc akan check sendiri tanpa berbual apa2. Ada laa sepatah dua bgtau anak kita sihat, besar mana semua tu. Tp kalau swasta, sepanjang scan bercerita. Siap bual dgn baby. Tp sy tak salahkan mereka (kk) sbb sy tak bayar pon servis mereka. Syukur lah doc dpt check keadaan kandungan secara berkala. Nak harap pergi swasta selalu pon tak boleh jgk. 😅

hahaha alahai dokter2 zaman skrg ni

Same la Dr kali ni scan saya pun tk explain apa. Just ckp ketuban air ats boarder line. Kene repeat scan lgi 2 minggu. Lps tu dh serah kn buku pink balik. Masuk kete nasib la belek2 buku tu. Keluar la slip kertas, tgk2 slip kertas ntk amik ubat kay farmasi. Tu pun dia tk habaq ada ubat nk bgi. Wadduhhhh jalan jauh nk patah balik oi. -.- apa la nasib hari tu.

sabor jela kita ni kan

hi sis , saya same macam sis . layana doktor macam hape tahh , lastlast saya tangkap gambar doktor & serahkan gambar dekat orang atasan . sis kena berani amik tindakan , dan sis kena ingat , sis ade hak . mase sis report dekat orang atasan , sis kena bagitahu hal yang sebenarnya dia layan sis . 😘

same same sis , sis kena berani ye 😘

Alahai dah kenapa la doktor tu , patient bayar bukan free kot 😨 takpe sis, cadangan saya mungkin sis boleh rujuk doktor di klinik lain yang sememangnya arif tentang bidang ni..bawa report ni dan minta doktor tu analyse dan explain pada sis mungkin.. :)

Pyah sgt doc nk bkerjasama bukn sush pn.. ptut dye kna terang kn smua.. yg sy thu bert bby sis dh 2.4kg lebih..dekt 2.5kg bert bby..trikh jngka sis 7/11.. lain2 ukur kepala smua ok termsuk uri ok je tu.. doa yg baik2 yew sis..

Ptut doc kna terang kn jdi kita pn x risau fkir kn bby..doa yg baik2 tau.. sy nie pn tnggu hari jgk😅

same la sis..sy pun bru² ni scan kt kk.dia tgok baby tu sorg je bkn nk tnjuk pun ke kite...hadehhh😪..time sy scan kt swasta doc siap tnjuk n ckp lg baby tgh berenang renang😂

kn...sabar jela

Doc tu tgh period kot 😂 sian awak.. Lain kali g tempat lain k.. Dala excited nak tau pkembangan anak sekali kne mcm tu pulak..

kan...tula nextweek nak try g swasta pulak.

kan? dah la tak explain. then salahkan orang pula sbb tak tanya. sabo jela 😑

tahu takpe...tp ni tanya pon alahai jwpn dia,hahaha

AFI tu rasa air ketuban. Ada 4 bacaan. Total dia okay ja tu. Bwh 20.

awak boleh refer sini maksudnya.. 😊

Câu hỏi liên quan