12 Các câu trả lời

sya pernah alami sis...pergi checkup kt hosp semua ok...hosp just bg ubat kuat rahim j...tp dh 2 hari still bleeding...last sya peg pakar perbidanan wanita,check" semua ok,doc suggest tok amik suntikkan kuat rahim,amik suplement & bg MC 2mggu untuk rest...maklum la 4tahun tggu,tu risau klu jd pape...😁

🙋‍♀️.. Hari2 dari awal tahu preggy sampai sekarang dah 12w + .. Bed rest n terpaksa hold kerja sampai hbis pantang.. Baru masuk keja balik... Harap2 baby kuat kat dalam ni.. Sampai bersalin nnt.. 😓

sy sis.. sy cuba alternatif makan kurma n abstract delima.. alhamdulillah berhenti pendarahan.. solat tahajud jgn lupa.. mohon allah selamatkan anak ni.. mkn ubat duphaston bila perlu shj..

Saya pun tgh bleeding skrg pastu dr bagi ubat duphaston tu..sblm ni scan ade heartbeat then kemarin pegi scan balik dah xde heartbeat😔 doakn baby saya baik2 moms..

take care sis , saya dah dua kali , nih tga pregnant kali ketiga 4minggu , semoga kandungan sis dan saya dlam keadaan baik baik aamin.

Selalu la bedrest sis... Mcm sy hri tu ..awl kndgn ... Doktor gtaw kena bedrest n masa baring.. alaskn bantal dkt pnggung spya tggi sikit...

Saya...tgh bleeding ni.. Scan.. Scan nmpk kantung je.. Bb tak nampk... Hmm ada potensi utk miscarriage... Hmmm 😭

bykkn bdoa sis🙏🙏..

Sy sis. Stop masa 12w. Sy banyakkan bedrest sb bila sy aktif je mesti keluar darah.

Super Mum

Take care sis.. jgn buat kerja2 yg berat.. take a full rest

sy hari2 smpai 3bulan baby xsurvive

Câu hỏi liên quan