6 Các câu trả lời

sy Pon xboleh tido gak. ni Dr smlm xtido² lagi skrg dh kul 9😂. biasa Nye sy punya wktu tidur mmg akn selalu bertukar.kdg sy tido awl dlm kul 12 pastu wajib akan sedar kul 2 lebih then xtido smpai pagi.kdg bila sedar kul 2 tu,kalau ngntuk tido balik kul 4 atau 5. tapi siang sy asek tido jela . dh la tido mlm ngn siang xsama.siang ni kalau makin tido makin penat rasa Bdn. petg² mmg lemau je saya . kdg takut bila pikir kn bby klu time Susah nk tido tuu.yelah risau effect kt bby jeee klu mak dia xtidur or tidur xteratur....

Saya pon masa preggy ni mmg tido pukul 2,3 pagi..esok tu lepas husb pegi keje 9.30 baru boleh lelap sampai pukul 12 lebih takpon azan zohor baru terjaga 😂 bangun mandi, makan, solat, tidur balik & akan terjaga waktu asar..begitulah setiap hari 😩😓 Consult dgn nurse yg checkup sy, nurse ckp xpe asalkan ade tidur dlm sehari tu 😂

Ok lagi sis 1 lebih dpt tido . saya sampai ke siang tak boleh pejam mata . jam 9 pagi bru lelap kejap sampai tengahari tapi tulaa tido siang dan malam tak sama , badan makin rasa lesu + penat 🥹

sama laa saya...xtdoq smpai pagi...

saya pun susah tdr malam.. kdg dh dekat pagi bru boleh tdr.. haishhh.. tk tau nk buat apa..

tu la sis tapi saua kena paksa jugak tisur kalau tak kerja nak mengunyah aje 😭

sama sy..bila malam susah btl nak tdo..pastu siang rsa letih & nmpak katil jer.

takde apa sis. okay la tu boleh tidur. ada sstgh ibu pregnant kena insomnia.