16 Các câu trả lời

Selalu kalu lps scan, sy akan tanya semua soalan kedudukan placenta, bayi normal, air ketumban cukup, berat ok x, heartbeat dia mcmna . Biasanya doktor akan jelaskan jg. Haritu sy scan week 36 baby 2. 588kg dr kata normal.. Syukur 😇

Selalu kalau tak ok doc akan cakap, sy 35weeks bby berat 2.2kg je doc ckp kecik, 36week berat bby naik jadi 2.7kg doc xde cakap apa pula ..tapi kan tak accurate pun kena +/- 400gram, dah hujung2 bby makin cepat membesar..

sy pun tak pasti sis, yg pasti mmg sy bnyak makan berat badan terus naik.. berat bby ok sy pulak kna cek bp selang sehari, sbb berat bdn bertambah 🥴

saya scan 35 weeks, berat baby 2.7kg and doc takde cakap apa apaa. means normal lha tu. biasanya kalau tak normal, doc akan inform

sme la sy 36w scan 2.6kg gak..skang dh 38w tak pasti la naik ke tak beratnye🤭.tunggu die kluar la bru tahu.

Ok sgt. Lepas da weight. Biar atas 2.5kg klau bersalin awal pun. Nnty besar Kat luar. Sng nak teran

sama dengan berat baby saya doc kata okay jee sebab badan saya pun kecik and perut tk besar

sy mcm ni sis tinggi 165, berat skrg 62kg. baby masa tu scan 2.6kg

alhamdulillah berat ok tu.makin sarat berat bby cepat membesar sis.

VIP Member

sy 36week scan hari tu dah 3.03kg...doktor tak cakap apa2 pun.

Rujuk doktor sis. Masa cek, ada ape2 soalan, tanya dgn doktor.

okey..itu sekadar anggaran sahaja,doc tak kan bg tepat..

Câu hỏi liên quan