22 Các câu trả lời

VIP Member

selepas dan sebelum makan ubat tambah darah,jangan terusminum susu atau berkafein. at least jarakkan 2 jam atau lebih.hari2 biasa nak minum atau mkn makanan berkafein boleh tp jngan kerap sangat,sbb nanti hb akan low.kalau boleh elakkan terus yg berkafein😊

Saya makan jambu batu dengan buah delima. Start pregnant haritu hb saya cantik je mula 13 pastu dia down jd 12 pastu haritu 11 nurse ckp 11 nie kategori rendah dh hb. Saya mkn jambu batu dengan buah delima alhamdulillah naik balik hb 12

Samalh. Awal pregnant 14 then 13, latest 12. Nurse kata baby makin besar tarik byk. Kna tingkatkan lg pemakanan yg blh maintainkan hb. Sy makan jambu batu dgn delima.

Saya pun hb low setiap bulan. Tp saya try minum jus mamariam. Alhamdulilah 7/9 haritu check up hb naik🥰🥰 skrg saya dah 29week

mkn ubat yg kk bgi dgn air oren sunquick/buah oren sunqist.. so far saya duk amalkan mcm ni hb sya 12.7.. ni pun tips dari misi yg jaga saya

Atau try obimin. Sbb sy dlu slalu drop strt 6 bln prgnt. Smpai 8.9 last cek alham naek 12.9

hati lembu pling bgus , daging .. dan pati delima gulsan . boleh cuba . Buah jambu batu n apple merah 👍🏻

Cuba makan ubat kk bagi dngan air sanquick. Sy buat macam tu alhamdulillah hb okay. Skrg 34w hb 13.3 alhamdulillah

Sanquick mmbantu penyerapan sis

VIP Member

Try jambu batu, air horlick, daging. Ataupun mkn ubat dgn air limau sunquick tanpa gula

try mnum nufiya sis, saya dh try seminggu dh hitam tulisan xmerah dh

Try makan ubat tambah darah sekali minum ayaq oren sunquik

Câu hỏi liên quan